Polscy kibice

i

Autor: AP PHOTO Polscy kibice

Ogromne pieniądze

Ceny biletów na mecz Polski szokują. Żądają grybuch tysięcy za jedną wejściówkę, aż trudno uwierzyć

2022-11-26 13:23

Mecz Polska - Arabia Saudyjska cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców obu reprezentacji. To spotkanie może przesądzić, czy zespół z Bliskiego Wschodu już będzie cieszył się z awansu, albo czy Polska wciąż będzie miała realne szanse na walkę o dwa pierwsze miejsca. Dlatego fani robią wszystko, aby nabyć wejściówki na ten mecz, choć ceny niektórych biletów są zaporowe.

Arabia Saudyjska sprawiła jak dotychczas największą sensację na mistrzostwach świata w Katarze. W pierwszym meczu na turnieju pokonali Argentynę, a więc zespół, który znajduje się w gronie faworytów do złotych medali. Co więcej, to Albicelestes prowadzili, a Saudyjczycy zdołali odrobić straty z nawiązką. Sprawiło to, że kibice z Arabii wręcz oszaleli ze szczęścia.

Ceny biletów na mecz Polaków zwalają z nóg. Niewiarygodna kwota

Podczas rywalizacji z Argentyną ci fani pokazali się ze znakomitej strony. Byli niebywale głośni i żywiołowi, co jedynie nawali kolorytu całemu widowisku. I jak łatwo się domyślić, po zwycięstwie z Albicelestes zainteresowanie kadrą Arabii wzrosło. Mecz z Polską będzie niebywale ważny i Saudyjczycy już dziś mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Dlatego niektórzy fani przyjechali specjalnie na to spotkanie i to bez biletów. Jak relacjonuje portal WP SportoweFakty jeden z kibiców chciał kupić wejściówkę tuż przed rywalizacją. Okazuje się, że nie jest to tania "zachcianka". - Ceny są bardzo różne. Jedna z osób zaproponowała mi wejściówkę za 14 tysięcy riali! - wyjawił Saudyjczyk. 14 tys. riali to aż 17 tys. złotych. Inne bilety kosztowały też 2,5 tys. riali, czy 4 tys. Można się spodziewać, że niektórzy wydali i takie kwoty, aby obejrzeć mecz ukochanej drużyny.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza
Najnowsze