Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Cezary Kulesza wyciągnął wszystkie karty na stół. Powiedział, o co Polacy będą walczyć na mundialu, mocne słowa

2022-04-08 14:52

Cezary Kulesza postanowił udzielić wywiadu portalowi "Weszło", w którym powiedział, o co Polacy będą walczyć w trakcie mistrzostw świata. Szef PZPN wskazuje uwagę na fakt, że wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się do mundialu, będą walczyć o złoty medal, a w tym także reprezentacja Polski. Miejmy nadzieję, że cel uda się zrealizować.

Cezary Kulesza postanowił udzielić wywiadu portalowi "Weszło", w którym powiedział bez ogródek o tym, że Polacy, podobnie jak każda reprezentacja zakwalifikowana do Kataru, będzie walczyć o mistrzostwo świata. Prezes PZPN nie ukrywa, że jest zadowolony z układu grupy, ale zaznacza, że Polacy będą musieli skupić się przede wszystkim na inauguracyjnym spotkaniu przeciwko Katarowi.

To już koniec Paulo Sousy we Flamengo? Brazylijskie media nie mają wątpliwości. Portugalczyk będzie wyrzucony!

Cezary Kulesza szczerze o planie Polski na MŚ. Mowa o walce o mistrzostwo świata

Jak mówi Kulesza, Polacy będą walczyć o MŚ, tak jak każda drużyna, która się zakwalifikowała, ale pierwszym krokiem, jakim trzeba wykonać, jest wyjście z grupy mundialu, w której to Polacy zagrają przeciwko Argentynie, Meksykowi i Arabii Saudyjskiej.

- Jedziemy na mistrzostwa świata, więc gramy o puchar świata. Tak nazywają się te rozgrywki, więc siłą rzeczy każda reprezentacja przyjeżdża na ten wielki turniej, żeby walczyć o złoty medal. Polska ma swoje marzenia, ale oczywiście trzeba to wszystko stopniować. Pierwszy krok to wyjście z grupy i to jest nasz priorytet - podkreślił Kulesza na łamach portalu "Weszło".

Ojciec Igi Świątek wyłożył kawę na ławę. Takie podatki płaci jego córka, musi oddawać miliony

Aby zobaczyć zdjęcia Cezarego Kuleszy, przejdź do galerii poniżej.

Kulesza mówi o meczu z Meksykiem. To ma być najważniejsze spotkanie

Zdaniem Kuleszy, kluczowym momentem zmagań w grupie będzie pierwszy mecz, a więc starcie z Meksykiem. Pokonanie drużyny, która jest bardzo podobną klasą do reprezentacji Polski, dałoby pozytywny impuls na resztę spotkań grupowych.

- Najważniejszy będzie mecz z Meksykiem. To przeciwnik w naszym zasięgu, pewnie oni posługują się taką samą retoryką, ale to spotkanie ustawi nas w jakimś szeregu. Jeśli wygramy, przybliżymy się do wyjścia z grupy, bo Meksyk jest notowany dużo wyżej niż Arabia Saudyjska - mówi szef PZPN.

Sonda
Czy Cezary Kulesza będzie dobrym szefem PZPN?
Jan Tomaszewski na gorąco po meczu Polska - Szwecja
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze