Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Czesław Michniewicz ma wielki problem przed meczem ze Szwecją? Chodzi o Roberta Lewandowskiego

2022-03-26 21:23

Przed reprezentacją Polski najważniejszy mecz w tym roku! Biało-czerwoni w Chorzowie zmierzą się ze Szwedami w wielkim finale baraży o wyjazd na mistrzostwa świata do Kataru. Niestety, ostatnie dni przed wielkim starciem wciąż pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Lewandowskiego. Trener kadry Czesław Michniewicz ma poważny ból głowy.

Reprezentacja Polski ma przed sobą najważniejszy mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Biało-czerwoni zmierzą się ze Szwedami o wyjazd na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Czy polscy kibice mają poważne powody, by zacząć się martwić? Informacje, które napływają ze zgrupowania naszego zespołu w Katowicach nie napawają optymizmem. Chodzi o Roberta Lewandowskiego. Jeśli sytuacja się nie wykrystalizuje w najbliższych godzinach, to Czesław Michniewicz może mieć poważny problem.

Co z Robertem Lewandowskim? Zagra ze Szwecją?

Występ gwiazdy i kapitana reprezentacji Polski stoi przed wielkim znakiem zapytania. Jeden z czołowych zawodników na całym świecie nie trenuje na razie na pełnych obciążeniach. Jak informuje portal Meczyki.pl, Lewandowski dołączył do kolegów dopiero w samej końcówce treningu. Wcześniej pracował indywidualnie.

NIE PRZEGAP! Wykluczona z walki o mundial Rosja zagrała sparing! Rywal i wynik? To szokuje!

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Niestety, nie jest to jedyny problem Czesława Michniewicza. - Na treningu dziś tylko 25 zawodników. Nie trenują Kamil Glik (naciągnięta „dwójka”), Mateusz Wieteska (profilaktycznie), Arkadiusz Milik (naderwana „dwójka”), Krzysztof Piątek (rozcięte noga obok ścięgna Achillesa) i Szymon Żurkowski (naciągnięty przywodziciel) - informował na Twitterze dziennikarz Sebastian Staszewski.

Kiedy mecz Polska – Szwecja? Finał baraży Polska – Szwecja DATA kiedy mecz Polska – Szwecja?

Finałowe spotkanie barażowe Polska – Szwecja odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie w najbliższy wtorek 29 marca. Reprezentacja Polski będzie miała więc aż cztery dni, aby przygotować się do najważniejszego meczu czterolecia, którego stawką będzie awans na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, które odbędą się już za kilka miesięcy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze