Szwajcaria - Serbia

i

Autor: CyfraSport Szwajcaria - Serbia

Skandal na mundialu

Faszystowskie okrzyki, napaść „w siedmiu lub ośmiu”! Szokująca relacja kibica po meczu MŚ

2022-12-05 9:16

Piłkarskie mistrzostwa świata wywołują wiele mieszanych, często negatywnych emocji. Rzadko jednak mówimy podczas tego mundialu o zachowaniu kibiców. Wielu fanów zachowuje się dużo lepiej ze względu na wiele zakazów dotyczących mistrzostw świata. Kibic po meczu Serbia – Szwajcaria opowiedział straszną historię. Wszystko z podłożem politycznym.

Nie od dziś wiadomo, że wielu Szwajcarom i Serbom jest sobie nie po drodze – wszystko przez poparcie dla Albańczyków, nielubianych przez Serbów, przez Granita Xhakę. Podczas mistrzostw świata w Katarze przekonaliśmy się o tym kolejny raz. Gorąco było nie tylko na boisku czy trybunach, ale także poza stadionem. Do zamieszek doszło w… Wiedniu. Gorąco było na samym obiekcie w Doha. Setki kibiców skandowały słowa o „zabijaniu Albańczyków”.

„Guardian”: Serbowie napadli na Albańczyka po meczu

Szokującą historię przedstawia brytyjski dziennik „The Guardian”. Z jego relacji dowiadujemy się, że po zakończeniu meczu Serbia – Szwajcaria na jednego z Albańczyków napaść miało kilku Serbów. Reakcji służb, które znajdowały się w okolicy nie uświadczono. Sprawy nie komentuje także FIFA, która kolejny raz podczas mundialu umywa ręce.

Legia Warszawa i Lech Poznań otrzymają miliony! Wszystko dzięki… mistrzostwom świata w Katarze. Ile wpłynie na ich konta?

- Zostałem napadnięty. Krzyczeli do mnie, żebym się pie***lił. Siedmiu lub ośmiu osiłków szło za mną. Wylali na mnie wodę. Gdy podszedłem do policji, nic z tym nie zrobili – opowiada ofiara ataku kiboli Hasan Rrahmani.

Polska - Francja: Ukochane piłkarzy na trybunach. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Kiedy kolejny mecz Szwajcarii?

Serbia zakończyła swój udział w mistrzostwach świata na fazie grupowej. Szwajcarzy wyszli z grupy, ale w 1/8 finału mundialu czeka na nich ekipa Portugalii.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze