Reprezentacja Francji

i

Autor: AP PHOTO Reprezentacja Francji

Zdrowie nie dopisuje

Francja z wielkimi problemami przed meczem z Maroko. Niepokojące sygnały, kłopoty gwiazd

2022-12-13 19:58

Reprezentacja Francji znów pewnym krokiem zmierza do finału mistrzostw świata. Trójkolorowi chcą powtórzyć sukces sprzed czterech lat i znów wznieść w górę Puchar Świata. Aby tak się stało, muszą ograć jeszcze dwóch rywali. W półfinale zmierzą się z rewelacyjnym Marokiem. Niewykluczone jednak, że Francuzi będą musieli radzić sobie bez dwóch podstawowych zawodników.

Cztery lata temu na mundialu w Rosji to właśnie Francja okazała się najlepszym zespołem. Podopieczni Didiera Deschampsa ponownie chcą sięgnąć po złote medale mistrzostw świata i są na dobrej drodze do tego. Zespół, który pokonał Polaków w 1/8 finału, a następnie rozprawił się z Anglią w ćwierćfinale i w środę zmierzy się z Marokiem w walce o najważniejszy mecz na turnieju.

Problemy Francji? Niepokojące wieści dla Trójkolorowych

Faworytem jest oczywiście Francja, ale Lwów Atlasu nie można lekceważyć, bo na mistrzostwach w Katarze prezentują się znakomicie i jak dotychczas stracili tylko jedną bramkę. A przecież grali i z Chorwacją i z Belgią i z Portugalią. Trójkolorowi muszą się więc nastawić na trudny bój. Zwłaszcza, że mogą być osłabieniu. Jak podaje "L'Equipe" w ostatnich zajęciach udziału nie brali Adrien Rabiot i Dayot Upamecano. Obaj zawodnicy odgrywają ważną rolę w ekipie Francuzów. Według dziennikarze piłkarze mieli przejawiać objawy przeziębienia. Choroba mogła być spowodowana klimatyzacją. Sztab szkoleniowy mistrzów świata ma jednak nadzieje, że zawodnicy będą do dyspozycji na środową potyczkę z Marokiem.

Sonda
Francja - Maroko: Kto awansuje do finału?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze