Gorące zdjęcie!

Ivana Knoll przeszła się ulicami w skromnej miniówce, a z pod bluzki wylewał się jej obfity biust. Gorące zdjęcie powala

2023-03-08 17:27

Ivana Knoll postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Miss mundialu w Katarze pokazała się na ulicach Paryża w wyjątkowo gorącej stylizacji, która rozpaliła wyobraźnię miłośników chorwackiej piękności. Modelka zaprezentowała się w wyjątkowo skromnej miniówce, a także w bluzce, która odsłoniła jej obfity biust. Obok takich widoków ciężko przejść obojętnie.

Ivana Knoll pokazała wyjątkowo gorącą stylizację na swoich mediach społecznościowych. Chorwacka modelka, która zdobyła olbrzymią popularność w trakcie mistrzostw świata w Katarze, pojawiła się na ulicach w Paryża w skromnej sukience typu mini, dobierając do tego bluzkę, która praktycznie odsłonia całkowicie jej pokaźny biust. Obok takiego zdjęcia bardzo ciężko przejść obojętnie.

Ivana Knoll szokuje na ulicach Paryża. Gorąca stylizacja gwiazdy

Ivana Knoll bez watpienia jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom piłki nożnej. Piękność z Bałkan bardzo entuzjastycznie wspierała reprezentację narodową Chorwacji na mistrzostwach świata w Katarze, prezentując się w wyjątkowo gorących stylizacjach, które podkreślały jej urodę. Mimo że od największej imprezy piłkarskiej minęło już trochę czasu, to sama Knoll nadal korzysta z popularności wypracowanej na światowym czempionacie i jest zapraszana na imprezy modowe. Ostatnimi czasy gwiazda pojawiła się w Paryżu i zszokowała mieszkańców stolicy Francji nie tylko swoją urodą, ale także zakładanami strojami. Na najnowszej publikacji Knoll na mediach społecznościowych widzimy, że celebrytka ubrała na ulicę romantycznego miasta wyjątkowo krótką sukienkę typu mini, a także bluzkę, która podkreśliła jej biust. Aby zobaczyć inne, równie gorące zdjęcia Ivany Knoll w mediach społecznościowych, przejdź do galerii umieszczonych w tekście.

Ivana Knoll

i

Autor: instagram.com/knolldoll
Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Listen on Spreaker.
Najnowsze