Jakie MECZE DZISIAJ 26 listopada Mundial sobota Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu o której godzinie mecze dzisiaj w sobotę 26.11

i

Autor: AP Jakie MECZE DZISIAJ 26 listopada Mundial sobota Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu o której godzinie mecze dzisiaj w sobotę 26.11

Mundial 2022

Jakie MECZE DZISIAJ 26 listopada Mundial sobota Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu o której godzinie mecze dzisiaj w sobotę 26.11

2022-11-26 10:00

Jakie MECZE dzisiaj na mundialu 26.11 Kto gra dzisiaj? Jakie dzisiaj mecze na mundialu w sobotę 26 listopada. Za nami pierwszy mecz dzisiaj na mundialu - Australia - Tunezja. O godzinie 14 Polska zagra z Arabią Saudyjską i ten mecz będzie oczywiście najbardziej interesował polskich kibiców. Jednak na tym nie koniec piłkarskich emocji. Mecze dzisiaj wieczorem na mundialu też zapowiadają się bardzo interesująco. O cenne punkty zagrają m.in. Kylian Mbappe i reprezentacja Francji oraz Leo Messi i jego Argentyna. Poniżej dowiesz się kto dzisiaj gra na mundialu i jakie mecze w sobotę 26 listopada.

Mecze dzisiaj na mundialu to cztery spotkania - Polska - Arabia Saudyjska i Argentyna - Meksyk w grupie C oraz Tunezja - Australia i Francja - Dania w grupie D. To druga seria meczów w fazie grupowej mundialu w Katarze. Poniżej informacje o godzinach meczów i transmisjach z MŚ 2022.

Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 26.11 sobota Kto gra dzisiaj i o której godzinie mecze dzisiaj

Mecz Polska - Arabia Saudyjska (godz. 14, grupa C) to drugi mecz dzisiaj na mundialu i na nim koncentruje się oczywiście uwaga polskich kibiców. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO. Zespół Czesława Michniewicza w rywalizację w Katarze zaczął od remisu 0:0 z Meksykiem, a fani długo rozpamiętywać będą zmarnowany przez Roberta Lewandowskiego rzut karny. Arabia Saudyjska to sprawca największej sensacji w pierwszej serii meczów w fazie grupowej MŚ 2022. Saudyjczycy poskromili Leo Messiego i jego kolegów (2:1), przerywając Argentynie serię aż 36 meczów bez porażki.

MECZE DZISIAJ sobota 26.11 Mundial Kto dziś gra w sobotę? Jakie DZISIAJ MECZE w sobotę

Mecz Francja - Dania (godz. 17, grupa D) to trzeci mecz dzisiaj na mundialu. Broniący tytułu Francuzi zaczęli występ w Katarze od efektownego zwycięstwa 4:1 nad Australią. Spisali się dużo lepiej niż Dania, która rozczarowała, remisując bezbramkowo z Tunezją. Francja i Dania grały ze sobą niedawno w Lidze Narodów i wtedy górą był "Duński Dynamit". I to dwukrotnie (po 2:0). - Mamy fantastyczny skład i jesteśmy przepełnieni pewnością siebie, ponieważ wiemy, co potrafią nasi zawodnicy – mówi duński bramkarz Kasper Schmeichel. - Ostatnio ograliśmy Francję, ale kiedy zagramy z nimi na mundialu, to będzie zupełnie inny mecz - dodał.

MECZE DZISIAJ 26 listopada sobota GODZINY meczów i PLAN TRANSMISJI

  • Grupa C: Tunezja - Australia godz. 11 TVP 2
  • Grupa D: Polska - Arabia Saudyjska godz. 14 TVP 1
  • Grupa C: Francja - Dania godz. 17 TVP 1
  • Grupa D: Argentyna - Meksyk godz. 20 TVP 1

Kto GRA DZISIAJ wieczorem na mundialu 26.11 sobota Jakie MECZE dzisiaj wieczorem w sobotę

Mecz Argentyna - Meksyk (godz. 20, grupa C) to ostatni mecz dzisiaj na mundialu i zostanie rozegrany wieczorem. Argentyna w pierwszym meczu rozczarowała, przegrywając sensacyjnie 1:2 z Argentyną. Jednak kto wie, jak to spotkanie by się zakończyło, gdyby Leo Messi i jego koledzy wykorzystali przygniatającą przewagę i mnóstwo sytuacji z pierwszej połowy. Meksyk w meczu z Polską (0:0) też nie zachwycił. Faworytem w tym meczu będzie Argentyna, a wynik będzie miał ogromny wpływ na sytuację Polaków i ich szanse na wyjście z grupy.

Jakie DZISIAJ MECZE Mundial 26.11 Kto dzisiaj gra Mundial Jakie MECZE w sobotę 26 listopada

Mecz Tunezja - Australia (godz. 11, grupa D) był pierwszym meczem dzisiaj na mundialu. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO z tego spotkania. Reprezentacja Tunezji pozytywnie zaskoczyła w pierwszym meczu, remisując 0:0 z silną Danią. Dla Tunezyjczyków kluczowy będzie wynik meczu z Australią, bo rywalizację w grupie zakończą spotkaniem z broniącą tytułu Francją, a tam o punkty będzie bardzo ciężko. Reprezentacja Australii w pierwszej kolejce przegrała z Francuzami 1:4. Zaczęła mecz dobrze, ale potem obrońcy tytułu dominowali już na boisku, strzelając od "Kangurów" jak do kaczek.

Jakie MECZE DZISIAJ 25.11 Mundial Kto dzisiaj gra piątek? Jaki mecz dzisiaj wieczorem na mundialu 25 listopada

i

Autor: Super Express Jakie MECZE DZISIAJ 25.11 Mundial Kto dzisiaj gra piątek? Jaki mecz dzisiaj wieczorem na mundialu 25 listopada
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze