MECZE DZISIAJ wieczorem 27.11 Mundial niedziela Kto gra dzisiaj wieczorem? Jakie DZISIAJ MECZE w niedzielę na mundialu 27 listopada

i

Autor: AP MECZE DZISIAJ wieczorem 27.11 Mundial niedziela Kto gra dzisiaj wieczorem? Jakie DZISIAJ MECZE w niedzielę na mundialu 27 listopada

Mundial 2022

Jakie MECZE DZISIAJ 27.11 Mundial niedziela Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE w niedzielę na mundialu 27 listopada

2022-11-27 14:35

Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 27.11 Mundial w niedzielę Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 27 listopada? Za nami już dwa pierwsze mecze dzisiaj na mundialu - Kostaryka ograła 1:0 Japonię, a Maroko pokonało 2:0 Belgię. Po wielkich emocjach związanych w występem reprezentacji Polski czas na kolejne rozstrzygnięcia w fazie grupowej mundialu w Katarze. A już wieczorem starcie gigantów Hiszpania - Niemcy. Sprawdź jakie mecze dzisiaj wieczorem na mundialu i kto dziś gra 27.11

Mecze dzisiaj to cztery spotkania - Japonia - Kostaryka i Hiszpania - Niemcy (grupa E) oraz Belgia - Maroko i Chorwacja - Kanada (grupa F). Największy hit na samym końcu. Czy Niemcy już dzisiaj stracą szanse na wyjście z grupy? Poniżej informacje o godzinach meczów i transmisjach z mundialu w Katarze.

MECZE DZISIAJ wieczorem 27 listopada Mundial Jakie mecze dzisiaj na mundialu 27.11 niedziela

Mecz Chorwacja - Kanada (godz. 17, grupa F) to trzeci mecz dzisiaj na mundialu. Wicemistrzowie świata na początek rywalizacji w Katarze nie zachwycili, zaledwie remisując 0:0 z Marokiem. Czy lepiej wypadną dzisiaj? Łatwo nie będzie, bo Kanada w przegranym 0:1 meczu z silną Belgią pokazała, że wciąż może być rewelacją tych mistrzostw. Młody i utalentowany kanadyjski zespół kontra weterani z Chorwacji - szykuje się ciekawe starcie o dużą stawkę, bo oba zespoły rozpaczliwie potrzebują punktów.

Jaki MECZ DZISIAJ wieczorem 27.11 Kto dzisiaj gra na mundialu 27 listopada

Mecz Hiszpania - Niemcy (godz. 20, grupa E) to czwarte spotkanie na mundialu w niedzielę i ten mecz zostanie rozegrany dzisiaj wieczorem. Największy hit fazy grupowej mundialu w Katarze ma dodatkowo niesamowitą stawkę. W przypadku porażki Niemcy mogą już dzisiaj stracić nawet matematyczne szanse na awans. Po porażce 1:2 z Japonią znaleźli się pod ścianą, a rywale z Hiszpanii na otwarcie rywalizacji w Katarze pokazali niszczycielską moc, demolując bezradną Kostarykę aż 7:0. Przed tym meczem selekcjoner reprezentacji Hiszpanii zdradził, czy pozwala piłkarzom na seks i dzikie orgie.

MECZE DZISIAJ 27 listopada niedziela GODZINY meczów i PLAN TRANSMISJI

  • Grupa E: Japonia - Kostaryka godz. 11 TVP 2
  • Grupa F: Belgia - Maroko godz. 14 TVP 1
  • Grupa F: Chorwacja - Kanada godz. 17 TVP 1
  • Grupa F: Hiszpania - Niemcy godz. 20 TVP 1

Jakie DZISIAJ MECZE 27.11 Mundial Kto dzisiaj gra? MECZE w niedzielę 27 listopada

Mecz Japonia - Kostaryka (godz. 11, grupa E) był pierwszym meczem dzisiaj na mundialu. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO. Wynik tego meczu będzie miał ogromny wpływ na sytuację Niemców przed wieczornym hitowym spotkaniem z Hiszpanią. Gdyby Japonia co najmniej zremisowała z Kostaryką, a Niemcy przegrali potem z Hiszpanami, to nasi zachodni sąsiedzi już przed trzecią kolejką straciliby szanse na awans. To oczywiście efekt sensacyjnego zwycięstwa Japonii nad Niemcami (2:1). Dzielni "Samurajowie" przegrywali, ale w spektakularnym stylu odrobili straty i ograli faworytów.

Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 27 listopada Jakie mecze w niedzielę wieczorem 27.11

Mecz Belgia - Maroko (godz. 14, grupa F) to był drugim meczem dzisiaj na mundialu. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO z tego meczu. Reprezentacja Belgii w pierwszym meczu w Katarze pokonała 1:0 nieobliczalną Kanadę, potwierdzając, że jest jednym z faworytów do złota. Zwycięską bramkę strzelił Michy Batshuayi, znów pokazując, że jest wartościowym zastępcą kontuzjowanego Romelu Lukaku, który walczy z czasem, planując powrót do gry w kolejnych spotkaniach. Maroko też pokazało się na mundialu z dobrej strony, remisując 0:0 z Chorwacją, wicemistrzem świata.

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze