Jan Tomaszewski, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Szczera opinia!

Jan Tomaszewski szczerze o Wojciechu Szczęsnym! To sądzi o bohaterze meczu Polska - Arabia Saudyjska, "Przewyższa mnie"

2022-11-26 16:43

Jan Tomaszewski zabrał głos w sprawie jednego z największych bohaterów meczu Polska - Arabia Saudyjska. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w specjalnym łączeniu z "Super Expressem" docenił wielką klasę Wojciecha Szczęsnego, który obronił bardzo ważny rzut karny. Zdaniem byłego reprezentanta Polski, jest nawet jeden element, w którym golkiper Juventusu go przewyższa.

Wojciech Szczęsny stał się jednym z bohaterów starcia między Polakami a Arabią Saudyjską. Golkiper Juventusu i kadry narodowej obronił bardzo ważnego karnego przy wyniku 1:0 dla reprezentacji Polski. Klasę Szczęsnego w specjalnym łączeniu z "Super Expressem" docenił Jan Tomaszewski, który wyznał nawet, że jego zdaniem Szczęsny przewyższa go nawet w jednym elemencie. Padły wielkie słowa.

Jan Tomaszewski szczerze o Wojciechu Szczęsnym. Zrobił na nim wrażenie!

Jan Tomaszewski w specjalnym łączeniu z "Super Expressem" wyznał, że nie ma karnych obronionych, a są tylko te, które są źle wykonywane. Natomiast przyznał, że Szczęsny przewyższył go w jednym aspekcie, broniąc dobitkę po tym, jak nie udało się pokonać z rzutu karnego.

- Natomiast Wojtek mnie tutaj przewyższa jedną rzeczą. Że ja nie miałem dobitki, którą on miał. I proszę zauważyć, to świadczy o światowej klasie Wojtka, niejednokrotnie o tym mówiłem i to był dla mnie błąd trenerów, którzy wyznaczali, raz Wojtek, raz Fabian. Raz ten, raz ten. (...) Dla mnie Wojtek jest numerem jeden i powinien grać wszystkie mecze w reprezentacji, jak gra Neuer. (...) Wojtek mnie przewyższył w tych karnych, bo on obronił dobitkę - powiedział Jan Tomaszewski w specjalnym łączeniu z "Super Expressem".

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny powinien stać na bramce reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze