Jan Tomaszewski, Cezary Kulesza

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski ostro ocenił działania PZPN

mocne słowa

Jan Tomaszewski zaorał cały PZPN za Czesława Michniewicza! Legendzie reprezentacji Polski puściły hamulce, nie wytrzymał na wizji

2022-12-08 12:30

Jan Tomaszewski niejednokrotnie udowadniał już, że nie bierze jeńców i dokładnie tego samego można było spodziewać się podczas ostatniego łączenia z legendarnym bramkarzem reprezentacji Polski, które miało miejsce po powrocie Biało-czerwonych z mundialu w Katarze. Przy okazji pytania o to, kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza, Tomaszewskiemu puściły hamulce i przejechał się po cały PZPN-ie.

Atmosfera wokół reprezentacji Polski po mistrzostwach świata w Katarze wygląda naprawdę nieciekawie, a w mediach co rusz pojawiają się informacje o kolejnych konfliktach, które mają pojawiać się w kadrze prowadzonej przez selekcjonera Czesława Michniewicza. Temat Biało-czerwonych został oczywiście poruszony również z Janem Tomaszewskim, podczas programu "Katar Express", już po przylocie piłkarzy i sztabu trenerskiego do kraju. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski już ostatnio miał sporo zarzutów do selekcjonera Michniewicza, a teraz postanowił uderzyć w Polski Związek Piłki Nożnej... za wybór byłego trenera m.in. Legii Warszawa.

Jan Tomaszewski nie hamował się na wizji! Zaorał cały PZPN za wybór Czesława Michniewicza na selekcjonera reprezentacji Polski

Jan Tomaszewski po pytaniu, kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza wprost powiedział, że ten nie powinien w ogóle być zatrudniany, jednak winą za to obarczył nie tylko Cezarego Kuleszę. - Najpierw trzeba się rozliczyć z Michniewiczem (…) Ja naprawdę nie rozumiem członków zarządu PZPN. Mowiło się o Cannavaro, czy Nawałce, a z kapelusza się wziął nagle Michniewicz. Pomijam już względy moralne i 711 telefonów do wiadomo kogo, ale proszę mi powiedzieć, czy żaden z członków zarządu nie sprzeciwił się, żeby nasza reprezentacja grała autobus? - dopytywał nieugięty Jan Tomaszewski, komentując kulisy wybrania Michniewicza na selekcjonera reprezentacji Polski. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim w programie "Katar Express", zaglądając do naszego wideo poniżej!

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze