Czesław Michniewicz, Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz, Cezary Kulesza

ważne słowa trenera

Czesław Michniewicz wprost o konflikcie z Cezarym Kuleszą! Ujawnił wszystko, wyłożył kawę na ławę

2022-12-08 10:28

W ostatnich dniach wokół reprezentacji Polski, a także selekcjonera Czesława Michniewicza pojawiło się wiele plotek, sensacyjnych doniesień oraz informacji, które mogą świadczyć o tym, że w kadrze Biało-czerwonych nie dzieje się dobrze. Jedną z nich ma być konflikt Czesława Michniewicza z Cezarym Kuleszą, o co selekcjoner został zapytany wprost w pierwszym wywiadzie po przylocie z Kataru.

Po tym, jak reprezentacja Polski odpadła z mistrzostw świata w Katarze, w mediach zaczęły pojawiać się niepokojące informacje o reprezentacji Polski. Według doniesień medialnych, w kadrze prowadzonej przez Czesława Michniewicza miało dojść m.in. o kłótni o pieniądze obiecane piłkarzom przez premiera Mateusza Morawieckiego, jak również o przylot rodzin piłkarzy do Kataru. W ostateczności zaczęto się również zastanawiać, czy Czesław Michniewicz dalej powinien prowadzić reprezentację Polski, a najnowsze doniesienia w tej sprawie nie zwiastują niczego dobrego dla trenera. Teraz szkoleniowiec Polaków sam miał okazję zabrać głos i przy okazji opowiedzieć o jego relacjach z prezesem PZPN.

Czesław Michniewicz zabrał głos i opowiedział o relacjach z Cezarym Kuleszą! Nie miał zamiaru tego ukrywać

Selekcjoner reprezentacji Polski, w swoim pierwszym wywiadzie po mistrzostwach świata w Katarze, postanowił porozmawiać z Bogdanem Rymanowskim na antenie "Radia ZET". Podczas rozmowy pojawiło się pytanie o jego relacje z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, które jak wynika z medialnych doniesień, mają nie być najlepsze. Selekcjoner reprezentacji Polski szybko zdementował jednak te plotki. 

Czesław Michniewicz wprost o konflikcie z Cezarym Kuleszą! Ujawnił wszystko, wyłożył kawę na ławę

Co zrobi Pan prezes Kulesza, to zobaczymy. Nikt z nas nie wie jeszcze, łącznie ze mną. Ale mówienie o tym, że jestem w konflikcie z prezesem Kuleszą, to kolejna manipulacja i nieprawda. Cały czas jestem i byłem w kontakcie, po przylocie rozmawialiśmy wiele razy już tutaj w Polsce, ale też spotykaliśmy się w Katarze. - powiedział wprost Czesław Michniewicz tłumacząc, jak wyglądają obecnie jego relacje z prezesem PZPN.

Zobaczcie, jak piłkarze wrócili do Polski z Kataru, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze