Jarosław Kaczyński

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Mocna zapowiedź

Jarosław Kaczyński będzie szalał w ekstazie?! Prezes PiS zabrał głos przed Polska – Francja. Te rzeczy z nim się nie kojarzą

2022-12-03 17:01

Jarosław Kaczyński to postać, która jest doskonale znana nie tylko osobom interesującym się polityką. Prezes PiS nie kojarzy się z energetycznych reakcji w sejmowych ławach. Okazuje się jednak, że podczas Polska – Francja jest gotów nawet… skakać z radości. Opowiedział o tym podczas spotkania z wyborcami.

Jarosław Kaczyński zasiądzie przed telewizorem, by oglądać mecz Polska – Francja? Wszystko na to wskazuje! Podczas spotkania z mieszkańcami Legnicy nie mogło zabraknąć tematu meczu 1/8 finału mundialu. Wychodzi na to, że wierzy w wygraną z „Trójkolorowymi” i jest gotów szaleć w ekstazie w przypadku awansu do ćwierćfinału.

Zamieszanie wokół Czesława Michniewicza. Pojawiają się sprzeczne głosy, prezes PZPN reaguje

Jarosław Kaczyński o Polska – Francja. Będzie skakał z radości?

- Trafiliśmy na mistrza świata, ale ja oczywiście jestem pełen wiary - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński przed niedzielnym meczem Polska-Francja na mistrzostwach świata w Katarze. Jak dodał, przy każdym korzystnym dla Polski wyniku "będzie skakał w powietrze". W niedzielę piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Francją w 1/8 finału w mistrzostwach świata w Katarze.

O wynik meczu był pytany na spotkaniu z mieszkańcami Legnicy prezes PiS Jarosław Kaczyński. "Ja bym naprawdę marzył o tym, żeby się powtórzyły czasy, kiedy jesteśmy przynajmniej w tej czwórce tzn. przynajmniej możemy liczyć na czwarte, a może nawet na trzecie miejsce" - powiedział. "Trafiliśmy na mistrza świata, ale ja oczywiście jestem pełen wiary" - dodał.

"Każdy korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze" - powiedział Jarosław Kaczyński.

Grzegorz Krychowiak: Jesteśmy zadowoleni. Każdy by to wziął w ciemno

Piękne kibicki narzekają na brak piwa! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Kibice na plaży w Katarze: Brakuje nam piwa!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze