Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

musiał to powiedzieć

Kamil Grosicki bez ogródek o swoim występie na mundialu w Katarze! Reprezentant Polski zabrał głos

2022-12-09 13:11

Po tym, jak reprezentacja Polski odpadła z mistrzostw świata w Katarze, przegrywając w 1/8 finału z Francją 1:3, wielu kibiców i ekspertów piłkarskich zastanawiało się, dlaczego Kamil Grosicki nie dostał więcej czasu na murawie. Gdy opadły już emocje, sam zainteresowany postanowił zabrać głos i skomentować swój udział na mundialu. a przy okazji zadedykować go kibicom.

Mecze reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze wzbudzały wiele emocji, a szczególnie pojedynki z Argentyną w grupie i Francją w 1/8 finału. Oprócz stylu gry podopiecznych Czesława Michniewicza, który poruszył środowisko, po ostatnim meczu Biało-czerwonych, wielu kibiców i ekspertów piłkarskich zastanawiało się, dlaczego tak mało minut na murawie otrzymał Kamil Grosicki, który wywalczył rzut karny w meczu z Francją, po którym Robert Lewandowski strzelił jedynego gola Polaków w tym meczu. Teraz głos w sprawie swojego występu w Katarze zabrał sam Grosicki. 

Kamil Grosicki zabrał głos po mistrzostwach świata w Katarze! Zadedykował swój udział kibicom

W ostatnich dniach piłkarze reprezentacji Polski nie byli zbyt wylewni i w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć przede wszystkim zdjęcia z wakacji, na które piłkarze udali się tuż po zakończeniu udziału na mundialu w Katarze. Teraz jednak Kamil Grosicki postanowił zwrócić się do swoich fanów i zadedykować im te kilka minut, które rozegrał w meczu z Francuzami w 1/8 finału. 

Kamil Grosicki bez ogródek o swoim występie na mundialu w Katarze! Reprezentant Polski zabrał głos

Nie ma chyba piłkarza na świecie, który nie chciałby na mistrzostwach świata. Cieszę się bardzo z tego powodu, jestem pewien, że w Pogoni Szczecin wszyscy też są zadowoleni, bo to ogromne wyróżnienie dla klubu i miasta. Swoje wejście na boisko w prestiżowym meczu z mistrzami świata dedykuję właśnie kibicom Pogoni - napisał krótko na Instagramie Kamil Grosicki, zwracając się do swoich fanów.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Kamil Grosicki o swoim występie na mundialu

i

Autor: Instagram/ kamilgrosicki10 screen Kamil Grosicki o swoim występie na mundialu
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze