Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Mamy zdjęcie!

Kamil Grosicki odpalił potężne świętowanie w trakcie mundialu 2022. Nie mógł się oprzeć, zdjęcie mówi wszystko

2022-11-29 12:28

Kamil Grosicki postanowił pochwalić się świętowaniem tuż przed meczem z Argentyną na mistrzostwach świata w Katarze. Okazuje się, że skrzydłowy reprezentacji Polski brał udział w uczczeniu urodzin jednego z członków kadry reprezentacji Polski. Mamy zdjęcie, uśmiechu nie brakowało!

Kamil Grosicki postanowił pokazać nieznane kulisy reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze. Skrzydłowy kadry i Pogoni Szczecin złożył za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych życzenia jednemu z członków kadry reprezentacji Polski. Piłkarz nie mógł ukryć uśmiechu, mamy zdjęcie,

Dobre nastroje w reprezentacji Polski. Kamil Grosicki świętował z członkiem reprezentacji Polski

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy nastroje w reprezentacji Polski są bardzo dobre. Kadra do meczu z Argentyną jest na pierwszym miejscu w grupie i ma za sobą niezwykle udany mecz z Arabią Saudyjską. W mediach nie brakuje pochwał i wielkiego oczekiwania, a Kamil Grosicki, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pokazał, jak świętuje urodziny jednego z członków kadry "Biało-Czerwonych", Pawła Kosedowskiego, który odpowiada w drużynie za koszulki. Uśmiechów nie brakowało, a sam zawodnik Pogoni Szczecin zamieścił w internecie zdjęcie, które mówi wszystko. 

- Happy Birthday Paweł Kosedowski - napisał Kamil Grosicki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kamil Grosicki

i

Autor: instagram.com/kamilgrosicki10
Kamil Grosicki - po meczu Polska - Chile
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze