Katarscy szejkowie wściekli na swoich piłkarzy "Nie jest dobrze..." [WIDEO]

W Katarze nie do końca czuć piłkarski klimat, choć nie brakuje osób, które pojawiają się na trybunach. Katarczycy nie są zbyt zadowoleni z gry swojej drużyny. - Jesteśmy zadowoleni z mistrzostw świata, ale nie z gry - mówił w rozmowie z "Super Expressem" jeden z szejków.

Wielkie emocje na mistrzostwach świata w Katarze. Nasi wysłannicy z "Super Expressu" na mundial Przemek Ofiara i Kamil Kacperczyk. Porozmawiali z katarskimi szejkami na temat gry ich drużyny. Nie ukrywali wielkiego rozczarowania i złości. - Nie jest to dobra gra. Ekwador jest silniejszy. Liczyliśmy na więcej! Nie są wcale takim mocnym zespołem. Spodziewaliśmy się lepszego wyniku - przyznali.

Mundial 2022. Katarscy szejkowie wściekli na piłkarzy

Osoby przepytywane przez dziennikarza "Super Expressu" raczej nie gryzły się w język. - Gramy słabo, niedobrze... Powinniśmy zagrać lepszy mecz. Mam nadzieję, że w następnym meczu wygramy - mówił kolejny.

Nieco bardziej wyważoną wypowiedzią popisał się starszy mężczyzna. - Myślę, że Ekwador bardzo dobrze walczył w dzisiejszym meczu. Piłkarze Kataru byli trochę niezdecydowani. Na początku Ekwador grał dobrze w środku pola. Spychali naszych piłkarzy na własną połowę. Może w drugiej połowie będzie lepiej - przyznał.

Oglądaj całą sondę Przemka Ofiary i Kamila Kacperczyka z Kataru w materiale wideo.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze