Maciej Szczęsny

i

Autor: Marek Zieliński / SE Maciej Szczęsny

Dojdzie do skandalu?

Kibice drżą przed meczem Arabia - Meksyk. Spotkanie zostanie sprzedane? Szczęsny nawet nie chce o tym myśleć

2022-11-30 11:12

Polska walczy o awans w grupie mistrzostw świata, jednak aby przejść dalej, będzie musiała wygrać, bądź zremisować z Argentyną, albo nieznacznie przegrać i liczyć na to, że Meksyk w małym stosunku bramkowym ogra Arabię Saudyjską. W trakcie programu "Katar Express" jeden z widzów zasugerował, że Saudowie mogą sobie pomóc w wyjściu z grupy, kupując zwycięstwo nad Meksykanami. Do pytania odniósł się Maciej Szczęsny, który stwierdził, że nawet nie chce myśleć o takim scenariuszu.

Maciej Szczęsny wziął udział w specjalnym łączeniu z czytelnikami "Super Expressu". W trakcie programu na żywo z ust jednego z widzów padła sugestia, że Arabia Saudyjska może próbować pomóc sobie w meczu z Meksykiem, oferując łapówkę tamtejszej federacji piłkarskiej. Były bramkarz reprezentacji Polski nie chce nawet myśleć o takim scenariuszu.

Arabia Saudyjska kupi mecz z Meksykiem? Maciej Szczęsny zabrał głos w sprawie możliwego skandalu!

Sytuacja w "polskiej grupie" jest wyjątkowo skomplikowana, bo w przypadku przegranej Polaków z Argentyną i wygranej Arabii Saudyjskiej z Meksykiem, to Polska żegna się z turniejem, spadając na trzecie miejsce w grupie. Jeden z widzów programów "Katar Express" zasugerował, że Saudowie mogą sobie pomóc, kupując spotkanie. Głos w tej sprawie zabrał Maciej Szczęsny, który przyznał, że nie jest w stanie sobie wyobrazić nawet takiego scenariusza.

- Nawet nie chce mi się myśleć o tym, żeby tego typu zdarzenia miały mieć miejsce na mundialu. No to tu też o czym chce mi się tu myśleć i jak na to patrzę nie ma mocy sprawczej, ale w ogóle nie rozważam tego typu sytuacji - powiedział Maciej Szczęsny w specjalnym łączeniu z "Super Expressem".

McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?

Polacy na mundialach: Ile razy byliśmy na podium? Kto strzelił najwięcej goli?

Posłuchaj i przypomnij sobie największe sukcesy Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze