Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Polska - Arabia

KIEDY Polska gra kolejny mecz? Polska - Arabia KIEDY mecz Polski z Arabią mundial 2022? Polska - Arabia GODZINA meczu. Polska KIEDY gra drugi mecz na mundialu?

2022-11-22 18:55

KIEDY Polska gra kolejny mecz? Polska - Arabia KIEDY mecz Polski z Arabią mundial 2022? Polska - Arabia GODZINA meczu. Polska KIEDY gra drugi mecz na mundialu? Wydarzenia na mistrzostwach świata dzieją się zawsze bardzo szybko. Dokładnie cztery dni po remisie z Meksykiem Biało-czerwoni rozegrają swój drugi mecz na mundialu. Ich rywalem będzie Arabia Saudyjska. Polska - Arabia KIEDY mecz? Polska - Arabia GODZINA meczu.

Z kim gra Polska w drugim meczu? KIEDY Polska gra drugi mecz mundial 2022

Na mistrzostwach świata nigdy nie ma zbyt wielu czasu na odpoczynek. Mecze w fazie grupowej oddzielone są od siebie zaledwie o kilka dni i to dotyczy również występów reprezentacji Polski. Biało-czerwoni swoje pierwsze spotkanie rozegrali w we wtorkowe popołudnie, a ich rywalem był Meksyk. Mecz nie był porywający, ale lekką przewagę mieli zawodnicy z Ameryki Północnej. Jednak Polska miała fenomenalną okazję na zdobycie bramki. W 58. minucie rywalizacji Lewandowski wywalczył rzut karny. Sam poszkodowany podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze, ale Guillermo Ochoa okazał się sprytniejszy i obronił strzał kapitana biało-czerwonych, a mecz zakończył się remisem.

Polska - Arabia KIEDY mecz Polski z Arabią? Polska - Arabia GODZINA meczu KIEDY?

Arabia Saudyjska sprawiła natomiast jedną z największych sensacji w historii mistrzostw świata. Zespół z Bliskiego Wschodu dotychczas nie miał zbyt dobrej historii na mundialu, gdyż regularnie byli ogrywani. I to bardzo wysoko. Ale już od jakiegoś czasu mówiło się, że Arabia dokonała dużych postępów. I w rywalizacji przeciwko Argentyny było to widać doskonale. Choć Albicelestes objęli prowadzenie i dominowali w pierwszej połowie, po przerwie to Arabia strzelała. Saudyjczycy zdobyli dwie bramki, a następnie bronili się heroicznie i utrzymali jednobramkową przewagę, czym otworzyli sobie drogę do fazy pucharowej mistrzostw.

Mecz Polska - Arabia odbędzie się w sobotę 26 listopada. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00. Mecz transmitowany będzie na antenach TVP oraz na portalu sport.tvp.pl. Na relację ze spotkania Polska - Arabia Saudyjska zapraszamy na sport.se.pl!