Leo Messi ŻONA DZIECI: Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Leo Messi ŻONA DZIECI: Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego ZDJĘCIA

Muza i pociechy gwiazdora

Leo Messi ŻONA DZIECI: Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego ZDJĘCIA

2022-12-13 19:55

Leo Messi żona. Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego. Mundial 2022 trwa, a jedną z największych gwiazd jest na razie Leo Messi, który długo czekał na wielkie sukcesy z reprezentacją Argentyny. Genialny piłkarz w najważniejszych momentach pokazuje wielką klasę, a w Katarze dzielnie wspiera go Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego. Piękna Argentynka na mistrzostwach świata kibicuje w towarzystwie trzech synów słynnej pary. I jak na razie wesoła gromadka przynosi Messiemu szczęście. Leo Messi i jego żona. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Leo Messi błyszczy na mundialu w Katarze, strzelając ważne bramki lub zaliczają piękne asysty. A najlepiej słynny Argentyńczyk gra wtedy, gdy jego zespół tego najbardziej potrzebuje. Genialny gwiazdor jest coraz bliżej upragnionego triumfu na mundialu, a jego ostatnią ofiarą była reprezentacja Holandii. Leo Messi wspaniale prezentuje się na murawie, a na trybunach stadionów w Katarze błyszczy jego piękna żona. Antonela Roccuzzo kibicuje mężowi w towarzystwie trzech synów.

Leo Messi ŻONA Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego

Leo Messi i jego żona Antonela Roccuzzo znają się od dawna. Poznali się jeszcze jako małe dzieci, gdy mieli 9 lat. Jednak pobrali się dopiero w 2017 roku, gdy argentyński gwiazdor miał 30 lat. Owocem tego związku są trzej synowie - Thiago, Mateo i Ciro. Antonela Roccuzzo raczej nie należy do osób, które lubią chwalić się swoim życiem prywatnym, ale na Instagramie jest dość aktywna, a jej konto obserwuje ponad 20 milionów osób. PONIŻEJ SEKSOWNE ZDJĘCIA ŻONY MESSIEGO Z WAKACJI NA IBIZIE

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze