Maciej Kurzajewski

i

Autor: Instagram/ maciejkurzajewski Maciej Kurzajewski

Mundial 2022

Maciej Kurzajewski pokazał, jak naprawdę wygląda praca w TVP. Zakulisowe zdjęcia

2022-11-28 7:49

Maciej Kurzajewski przeżywa aktualnie niezwykle intensywny czas w życiu zawodowym. Znany i lubiany prezenter TVP nie tylko prowadzi program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz sportowy angażuje się także w transmisje TVP przy okazji mundialu 2022 w Katarze. Właśnie pokazał zakulisowe zdjęcia, prezentujące jak wygląda jego praca w Telewizji Publicznej w czasie wyjątkowej imprezy.

Maciej Kurzajewski w ostatnich tygodniach jest bohaterem wielu medialnych doniesień. Przede wszystkim za sprawą wydarzeń z życia prywatnego. Dziennikarz TVP postanowił zaprezentować publiczne zdjęcia z nową wybranką serca. Tą okazała się Katarzyna Cichopek - aktorka, z którą prowadzi program "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Publicznej. Zewsząd rozległy się głosy gratulacji i życzenia szczęścia dla pary. Jednak Kurzajewski nie ma czasu, by odpisywać na wszystkie miłe słowa. Aktualnie ma w pracy niezwykle gorący okres. Wszystko to oczywiście za sprawą mistrzostw świata w piłce nożnej Katar 2022, które transmituje TVP. Znany dziennikarz angażuje się mocno w przekaz z Doha i właśnie zaprezentował kulisowe zdjęcia z pracy w studiu przy Woronicza.

Dariusz Szpakowski mógł stracić głos! Dramatyczne chwile, o wszystkim opowiedział! ZDJĘCIA

Tak wygląda praca Kurzajewskiego podczas mundialu w Katarze

Maciej Kurzajewski od lat specjalizuje się w prowadzeniu rozmów z ekspertami w studiu telewizyjnym. Ceniony prezenter uchodzi za postać ciepłą i sympatyczną. Nic dziwnego, że łatwo przychodzi mu nawiązywanie swobodnych rozmów ze znawcami piłkarskich tematów. Choć samego Kurzajewskiego kojarzy się raczej głównie ze sportami zimowymi czy kolarstwem, to w trakcie MŚ 2022 udowadnia, że futbol nie jest mu zupełnie obcy.

Imponuje przygotowaniem merytorycznym i trafnymi pytaniami do ekspertów. Jednak coś kosztem czegoś. Ze względu na natłok pracy Maciej Kurzajewski nie ma wolnego nawet w niedzielę. Tego dnia także pojawia się w studiu TVP, ale najwyraźniej nie jest to dla niego nic strasznego. Na zakulisowych fotkach widać bowiem, że bardzo szeroko się uśmiecha.

Ujawnili całą prawdę o ciele Roberta Lewandowskiego! Tak to wygląda naprawdę, widok 34-latka wielu może zszokować

Maciej Kurzajewski podczas mundialu w Katarze

i

Autor: Instagram Maciej Kurzajewski podczas mundialu w Katarze

Kurzajewski z ekspertami TVP

Sam zainteresowany postanowił podzielić się dwoma zdjęciami z fanami na Instagramie. Maciej Kurzajewski na InstaStories opublikował ujęcia w eksperckim towarzystwie. Na pierwszym z nich pozuje z piłkarzami - Łukaszem Trałką oraz Radosławem Majewskim. Na drugim obok prezentera znajdują się: trener Cracovii Jacek Zieliński oraz dziennikarze Michał Zachodny i Dominik Piechota. Wszyscy panowie zasiedli tego dnia w studiu i raczyli widzów TVP ciekawostkami dotyczącymi zmagań na mundialu w Katarze.

Ile razy Polacy stawali na mundialowym podium?

Posłuchaj i przypomnij sobie największe sukcesy Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze