Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny Dariusz Szpakowski

Tego jeszcze nie widzieliście

Mamy niepublikowane wcześniej zdjęcie Dariusza Szpakowskiego! Takim ciachem był w młodości, aż trudno go rozpoznać

2022-12-02 15:12

Dariusz Szpakowski to bez wątpienia legenda polskiego dziennikarstwa. Komentator uczestniczy właśnie na swoim dwunastym mundialu w karierze i po mistrzostwach w Katarze zakończy przygodę z tą imprezą. W mediach krążą pogłoski, że skomentuje finał mistrzostw, co mogłoby być pięknym zwieńczeniem. Dariusza Szpakowskiego znają wszyscy kibice, ale tego zdjęcia najpewniej wielu jeszcze nie widziało.

Dariusz Szpakowski głosem polskiego sportu jest od dekad. Wielu fanów kojarzy go przede wszystkim z relacji z meczów piłki nożnej, a zwłaszcza reprezentacji Polski. Nie można jednak zapominać, że Szpakowski komentował wiele innych wydarzeń z igrzyskami olimpijskimi na czele. Czas biegnie nieubłaganie i legenda dziennikarstwa jest już blisko zakończenia swojej wspaniałej i bogatej kariery.

Tak wyglądał Dariusz Szpakowski w młodości. Mamy wyjątkowe zdjęcie

O pracy Szpakowskiego w telewizji, czy radiu wie każdy. Mniej znaną informacją jest natomiast to, że dziennikarz ukończył studia w zakresie wychowania fizycznego z nauczaniem początkowym w Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego w Gdańsku-Oliwie. Co więcej, przez kilka lat prowadził uczelniany radiowęzeł Domu Studenta. Studia ukończył w 1972 roku, a więc gdy miał 22 lata. Wówczas wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie, co jest oczywiście naturalne. W galerii poniżej możecie zobaczyć wyjątkową fotografię Dariusza Szpakowskiego z początku lat 70., kiedy kończył studia na uczelni w Gdańsku. Tego zdjęcia legendy dziennikarstwa mogliście wcześniej nie widzieć. 

Zawodnicy Gromdy obstawiają wynik meczu Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze