Arkadiusz Milik, Matty Cash, Piotr Zieliński

i

Autor: Instagram/Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik, Matty Cash i Piotr Zieliński świętujący awans na MŚ

jednoznaczna opinia!

Matty Cash skomentował brak piwa na stadionach w Katarze. Rozbrajające słowa!

2022-11-19 14:57

Choć początkowo piwo miało być dopuszczone na stadionach mistrzostw świata Katar 2022, to w ostatniej chwili zmieniono decyzję. Kibice nie będą mogli napić się złocistego trunku przy okazji meczu, pozostanie im chłodzenie się innym rodzajem napojów. Podczas konferencji o piwo został zapytany Matty Cash.

Mundial w Katarze będzie pod wieloma względami wyjątkowy i na pewno inny niż wszystkie dotychczas. Kibice nie są przyzwyczajeni do tego, że na stadionie i obok niego nie można zakupić piwa. Pytanie o brak złocistego napoju otrzymał na konferencji prasowej Matty Cash, piłkarz reprezentacji Polski. Obrońca kadry został zapytany, jak by zareagował, gdyby sam był kibicem. Najpierw Cash rzucił szeroki uśmiech, a potem odpowiedział.

 – Byłbym rozczarowany. Każdy fan futbolu przyjdzie na mecz, żeby napić się piwa. Będą zasmuceni – mówił roześmiany.

Na konferencji prasowej był obecny również Nicola Zalewski, który jako jeden z nielicznych nie musi narzekać na wysokie temperatury w Katarze. – Czuję się tutaj jak w Rzymie, temperatury są podobne – mówił Zalewski, który opowiadał również o swojej boiskowej sytuacji. – Zagram tam, gdzie trener mnie ustawi, ale najlepiej czuję się jako lewoskrzydłowy. Nie jestem tak bardzo zestresowany, ale czuję, że jest to dla nas ważny mecz zrobię wszystko, żeby drużynie pomóc. Potencjał jest i możemy wyjść z grupy, ten mecz z Meksykiem będzie najważniejszy. Jestem pewien, że możemy wygrać – dodał Zalewski.

Polka mieszkająca w Katarze: Mój mąż jest moim sponsorem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze