gorąca fotka z wakacji

Milik z ukochaną szaleją na rajskich wakacjach po mundialu! Skąpy strój Agaty Sieramskiej odsłonił naprawdę wiele

2022-12-07 16:20

Dla piłkarzy reprezentacji Polski mistrzostwa świata już się skończyły, ale Biało-czerwoni postanowili skorzystać z wolnego czasu przed wznowieniem ligowych rozgrywek i wybrali się na krótki urlop. Zdjęciem z rajskich wakacji postanowił pochwalić się m.in. Arkadiusz Milik, który z szerokim uśmiechem pluska się w wodzie ze swoją ukochaną, Agatą Sieramską. Przy okazji bikini dziewczyny Milika odsłoniło naprawdę sporo.

Pomimo historycznego awansu do 1/8 finału mistrzostw świata, reprezentacja Polski zakończyła swój udział na mundialu w Katarze w atmosferze skandalu. Głośno zrobiło się m.in. o premii, jaką miał przekazać Polakom premier Mateusz Morawiecki oraz o rodzinach polskich piłkarzy, co zdecydował się skomentować Kamil Glik. Wielu piłkarzy reprezentacji Polski postanowiło od razu po mistrzostwach świata udać się krótki wypoczynek, korzystając z wciąż trwającego turnieju i przerwy od rozgrywek ligowych. Na taki wypad zdecydował się również Arkadiusz Milik, który pochwalił się teraz fotką z rajskich wakacji. 

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska cieszą się urlopem po mistrzostwach świata! Ukochana polskiego sporo odsłoniła

W mediach społecznościowych napastnika Biało-czerwonych, który na co dzień reprezentuje barwy włoskiego Juventusu pojawiła się fotografia z jego ukochaną, Agatą Sieramaską. Para trzymając się za ręce z uśmiechem pluska się w wodzie, a uwagę wielu fanów zwrócić mógł przede wszystkim kostium kąpielowy "Agatycze". Ukochana Arkadiusza Milika lubi chwalić się swoim wysportowanym ciałem i nie inaczej było tym razem. Jej złote bikini odsłoniło naprawdę sporo. Zobaczcie sami, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Polscy piłkarze zasłużyli na premię z publicznych pieniędzy?

Polska kadra potrzebuje PILNYCH ZMIAN?

Posłuchaj oceny piłkarzy i trenera po mundialu w Katarze!

Listen to "KTO ZROBI PORZĄDEK W KADRZE? Oceniamy Polaków na Mistrzostwach Świata." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze