Claudia Kowalczyk

i

Autor: Instagram/claudia.redheaded_babe Claudia Kowalczyk

Napisali o pięknej Polce

Niemcy napisali o partnerce polskiego piłkarza. Użyli takich słów, nie mogli się powstrzymać

2022-11-18 11:47

Rozpoczynające się mistrzostwa świata w Katarze to okazja dla wielu piłkarzy na zaistnienie na wielkiej scenie. Bo niejednokrotnie bywało tak, że po mundialu zawodnicy byli bohaterami wielkich transferów. Przy okazji takiej imprezy dużo mówi się również o partnerkach piłkarzy. Niemieccy dziennikarze zauważyli urodę ukochanej Jakuba Kiwiora, Claudii Kowalczyk.

W niedzielę rozpocznie się największa impreza piłkarska na świecie. Mundial zawsze przyciąga miliony kibiców z całego globu i przez kilka tygodni piłka nożna jest głównym tematem rozmów. Nawet wśród osób, które nie do końca interesują się futbolem na co dzień. To jedynie pokazuje, jak dużym oknem wystawowym dla piłkarzy są mistrzostwa świata.

Niemcy o ukochanej Kiwiora. Tak napisali o Claudii Kowalczyk

W mediach sportowych wielu zawodników jest dokładnie prześwietlanych. Również jeśli chodzi o życie prywatne. Niemieccy dziennikarze "Bilda" przyjrzeli się także Jakubowi Kiwiorowi i jego ukochanej. Obrońca reprezentacji Polski związany jest z Claudią Kowalczyk, która ma dość oryginalne zajęcie, jakim jest twerkowanie. Jej Instagram przepełniony jest nagraniami tego tańca. - Jest piękną dziewczyną obrońcy reprezentacji Polski Jakuba Kiwiora - napisali o blondwłosej kobiecie Niemcy. Dziennikarze nie mogli wyjść z zachwytu nad urodą Polki i poświęcili jej te kilka słów. Być może po mundialu będzie więcej powodów do mówienia o Kiwiorze i jego ukochanej.

Kadra wyjechała na mundial. Pożegnał ich premier
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze