O KTÓREJ GODZINIE MECZE DZISIAJ Mundial 30.11 środa Mecze dzisiaj O której dzisiaj mecze w środę na mundialu 30 listopada 2022

i

Autor: AP O KTÓREJ GODZINIE MECZE DZISIAJ Mundial 30.11 środa Mecze dzisiaj O której dzisiaj mecze w środę na mundialu 30 listopada 2022

O której mecze dzisiaj MŚ?

O KTÓREJ GODZINIE MECZE DZISIAJ Mundial 30.11 środa Mecze dzisiaj O której dzisiaj mecze w środę na mundialu 30 listopada 2022

2022-11-30 10:39

O której godzinie MECZE DZISIAJ na mundialu 30 listopada 2022 Mundial środa O której DZISIAJ MECZE Mundial 30.11. Przed nami ciąg dalszy ostatniej serii meczów w fazie grupowej na mundialu w Katarze. Poznamy kolejne rozstrzygnięcia w walce o 1/8 finału MŚ, a to oznacza, że mecze dzisiaj w danej grupie rozgrywane będą o tej samej godzinie. Dlatego godziny meczów dzisiaj są inne niż do tej pory. Nie będzie meczów o godzinie 11. Zagra m.in. reprezentacja Polski, która powalczy o awans z Argentyną. Sprawdź, o której mecze dzisiaj na mundialu w Katarze 30 listopada 2022 środa.

Mecze dzisiaj (30 listopada 2022, środa) to cztery spotkania - to cztery spotkania - Australia - Dania i Tunezja - Francja w grupie D oraz Polska - Argentyna i Arabia Saudyjska - Meksyk w grupie C. Ponieważ to ostatnia kolejka fazy grupowej, mecze w tej samej grupie rozgrywane są o tej samej godzinie. Mecze dzisiaj zaplanowano na godziny 16 i 20. Przed nami ostatnia odsłona walki o awans do 1/8 finału. Poniżej godziny meczów dzisiaj na mundialu (30.11.2022) i informacje o transmisjach TV.

O KTÓREJ GODZINIE MECZE DZISIAJ na mundialu 30.11 środa GODZINY meczów dzisiaj

Mecz Francja - Tunezja w grupie D zostanie rozegrany dzisiaj (30.11.2022 środa) o godzinie 16 polskiego czasu. Broniący tytułu Francuzi są już pewni awansu i tylko wysoka porażka z Tunezją przy jednoczesnej klęsce Danii z Australią mogłaby pozbawić mistrzów świata pierwszego miejsca w grupie. Dlatego ciekawe, na jaki skład zdecyduje się selekcjoner Didier Deschamps. Może oszczędzać największe gwiazdy na mecz w 1/8 finału, w którym Trójkolorowi wpaść mogą na Polskę, Argentynę i inne zespoły z naszej grupy. Tunezja wciąż ma matematyczne szanse na awans, a najważniejszy warunek to zwycięstwo nad Francją.

O KTÓREJ DZISIAJ MECZE 30 listopada 2022 Mundial O KTÓREJ MECZE w środę 30.11

Mecz Ekwador - Senegal w grupie A zostanie rozegrany dzisiaj (29.11.2022, wtorek) o godzinie 16 polskiego czasu. Ekwador zaczął rywalizację w MŚ w Katarze od zwycięstwa 2:0 nad Katarem, a potem zaprezentował się naprawdę dobrze w zremisowanym 1:1 meczu z Holandią, faworytem do wygrania grupy A. Senegal zgromadził o punkt mniej, więc musi pokonać Ekwadorczyków, żeby awansować do 1/8 finału. Teoretycznie awans może dać im remis, ale Holandia musiałaby przegrać wysoko z Katarem, na co oczywiście nie ma co liczyć. Szykuje się ciekawe spotkanie, w którym piłkarze z Afryki muszą odważnie zaatakować.

MECZE DZISIAJ O KTÓREJ GODZINIE Mundial 30 listopada 2022 środa

Mecz Polska - Argentyna w grupie C zostanie rozegrany dzisiaj (30 listopada 2022) o godzinie 20. Pojedynek Roberta Lewandowskiego z Leo Messim elektryzuje piłkarskich kibiców na całym świecie. Polska potrzebuje remisu, a w przypadku porażki będzie musiała liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w drugim meczu w tej grupie, który zostanie rozegrany w tym samym czasie. Zespół Czesława Michniewicza na mistrzostwach świata w Katarze nie stracił jeszcze ani jednej bramki. Czy polska defensywa powstrzyma również Leo Messiego?

O KTÓREJ GODZINIE MECZE DZISIAJ Mundial w środę 30.11

Mecz Arabia Saudyjska - Meksyk w grupie C zostanie rozegrany dzisiaj (30.11.2022 w środę) o godzinie 20 polskiego czasu. To spotkanie też oczywiście będzie bardzo interesować polskich kibiców. Jeżeli Polska przegra z Argentyną, będzie musiała liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w spotkaniu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Najgorsze dla nas będzie wtedy zwycięstwo Saudyjczyków, bo definitywnie wyeliminuje nas z turnieju. W przypadku innego rezultatu, zacznie się liczenie bramek a może nawet żółtych kartek.

Mundial GODZINY MECZÓW 30.11.2022 środa PLAN TRANSMISJI TV

  • Grupa D: Australia - Dania, godz. 16 TVP 2
  • Grupa D: Tunezja - Francja, godz. 16 TVP 1
  • Grupa C: Polska - Argentyna, godz. 20 TVP 1
  • Grupa C: Arabia Saudyjska - Meksyk, godz. 20 TVP 2
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Kazimierz Węgrzyn przed Polska-Argentyna "Messi drepcze po boisku"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze