Dariusz Szpakowski

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Dariusz Szpakowski

Radość komentatorów

Po tym, co zrobił Szczęsny, Szpakowski i Mila nie wytrzymali. Wszystko się nagrało, ekspert wpadł w ekstazę [WIDEO]

2022-11-26 18:49

Wojciech Szczęsny interwencjami w meczu z Arabią Saudyjską, zakończonym wynikiem 2:0, wprowadził w ekstazę nie tylko kibiców piłkarskich w Polsce. Upust swojej radości dali również komentatorzy i eksperci pracujący w Katarze.

Dariusz Szpakowski oraz pracujący jako ekspert dla TVP Sebastian Mila oglądali mecz Polski z Arabią w pokoju hotelowym. Tak jak wszystkich kibiców, najbardziej rozgrzała obu panów sytuacja z końca pierwszej w połowy. Po mocno wątpliwej decyzji sędziego Wiltona Sampaio o rzucie karnym dla Saudyjczyków, oko w oko ze Szczęsnym stanął Salem Al-Dawsari. Polski bramkarz wyczuł jego intencje i odbił piłkę, a dobitkę Mohammeda Al-Breika z pięciu metrów w fenomenalny przeniósł nad poprzeczką. - Co wam mówiłem , co wam mówiłem ! – krzyczał podskakujący z radości Sebastian Mila po interwencjach Szczęsnego, co jest widoczne na krótkim filmie wrzuconym przez byłego reprezentanta Polski na Twittera. Mila jest kolegą Szczęsnego z boiska. Razem zagrali m. in. w pamiętnym meczu Polska - Niemcy w 2014 roku wygranym przez Polaków 2:0, a strzelcem jednego z goli był właśnie Mila.

Szczęsny jak Tomaszewski. Powtórzył wyczyn sprzed 48 lat!

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze