Robert Lewandowski, Mundial 2022: Polska - Francja

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski, Mundial 2022: Polska - Francja

Zaskakujący komunikat!

Polska ambasada wydała niepokojący komunikat. Powiało grozą, wszystko z powodu meczu mistrzostw świata!

2022-12-12 17:04

Reprezentacja Polski zakończyła już udział w mistrzostwach świata, ale emocji wciąż nie brakuje. Do końca mundialu zostały już tylko cztery mecze, a jeden z nich zapowiada się naprawdę wyjątkowo, choć nie tylko w pozytywnym sensie. Okazuje się, że polska ambasada we Francji... ostrzega Polaków przed półfinałem Francja – Maroko. Wszystko ze względu na możliwe niepokoje społeczne po tym meczu, które miały miejsce już choćby w Belgii.

Mistrzostwa świata weszły w decydującą fazę. W strefie medalowej mundialu w Katarze znalazły się Chorwacja, Argentyna, Francja i Maroko. „Lwy Atlasu” to pierwsza drużyna, która dotarła do półfinału mistrzostw świata i stąd już bardzo blisko do medalu. Okazuje się jednak, że ten mecz może wygenerować dodatkowe problemy i to wcale nie w Katarze, gdzie odbywają się mistrzostwa świata, a we... Francji. Właśnie z reprezentacją „Trójkolorowych” Maroko będzie rywalizowało w półfinale i istnieją obawy, że mecz może wywołać wręcz zamieszki, ponieważ we Francji mieszka wielu Marokańczyków. Nie są to obawy bezpodstawne, bowiem po meczu Maroko – Belgia w Brukseli doszło do zakłócenia porządku. Z tego powodu polska Ambasada wydała specjalne oświadczenie.

Polacy mają się czego obawiać? Niepokojące doniesienia

Z powodu niepokojów, jakie mogą towarzyszyć spotkaniu Maroka z Francją, Ambasada RP w Paryżu wydała specjalny komunikat skierowany do Polaków mieszkających we Francji, zwłaszcza w większych miastach. – Ostrzeżenie! Zalecamy przebywającym w większych miastach Francji szczególną ostrożność podczas meczu mistrzostw świata w Katarze w środę 14.12. Prosimy o unikanie zgromadzeń na ulicach i bezwzględne stosowanie się do poleceń służb porządkowych – napisano na profilu polskiej ambasady na portalu Twitter.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze