Polska może liczyć na wsparcie z Francją

i

Autor: Cyfrasport Polska może liczyć na wsparcie z Francją

Padły mocne słowa

Polska może liczyć na wyjątkowe wsparcie z Francją! Szokująca deklaracja prosto z Kataru, ściany będą nam sprzyjać?

2022-12-03 10:43

Mundial w Katarze z każdym dniem nabiera coraz większego tempa, a w grze o mistrzostwo świata pozostało już tylko 16 drużyn. W tym gronie po raz pierwszy od 36 lat jest reprezentacja Polski, która w 1/8 finału zagra z Francją. Aktualni mistrzowie globu są zdecydowanym faworytem, ale Biało-Czerwoni mogą liczyć na wyjątkowe wsparcie w tym meczu! Zaskakująca deklaracja padła na najwyższym szczeblu w Katarze.

Faza grupowa tegorocznych mistrzostw świata jest już historią, a rozgrywki wkraczają w najbardziej emocjonujący etap. Od soboty o dalszym losie poszczególnych drużyn będzie decydował jeden mecz, o wyniku którego mogą decydować m.in. rzuty karne. To sprawia, że pole do niespodzianek jest jeszcze większe, a przecież w Katarze doszło już do wielu sensacji. Wystarczy przypomnieć, że już w grupie odpadły reprezentacje Niemiec, Belgii i Danii. Z kolei do 1/8 finału MŚ awansowały m.in. Australia, Korea Południowa i Polska. Dla Biało-Czerwonych to pierwszy taki turniej od 1986 r. i już w walce o ćwierćfinał czeka ich najtrudniejsze możliwe wyzwanie. Na drodze podopiecznych Czesława Michniewicza staną aktualni mistrzowie świata z Francji. Z pewnością przyda się im każde możliwe wsparcie, a to płynie nawet z katarskiej elity!

Polska może liczyć na wyjątkowe wsparcie z Francją! Żona emira Kataru z mocną deklaracją

Organizacja turnieju w Katarze wzbudza sporo kontrowersji, ale tamtejsi szejkowie bawią się doskonale. Nie myślą o restrykcyjnych regułach, gdy cieszą się urodą kibicek z krajów Zachodu. Prawdziwą furorę robi była miss Chorwacji, która przyciąga spojrzenia na każdym meczu. Ale nawet były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani, podpadł swojej żonie. A ta nie gryzie się w język i ostro krytykuje zachodnią kulturę. Całe szczęście, że w 1/8 finału Polska może liczyć na jej przychylność. To właśnie Francji Maryam Al-Thani życzy jak najgorzej!

"Szumowiny ze Starego Kontynentu odpadły już z mundialu... Pozostają Anglicy i Francuzi. Moim życzeniem jest, by odpadli już w 1/8 finału" - napisała żona szejka. Zwłaszcza klęska Niemców przyniosła jej sporo radości, o czym świadczy wymowny wpis w mediach społecznościowych. "Lotnisko w tę stronę, droga na lotnisko jest tylko jedna" - skomentowała, dołączając emotikony małp z zasłoniętymi ustami do zdjęcia reprezentacji Niemiec przed meczem z Japonią, o którym było głośno na całym świecie. Ostatecznie nasi zachodni sąsiedzi przegrali rywalizację z Japonią i Hiszpanią i pożegnali się już z mundialem w Katarze:

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Kibice na plaży w Katarze: Brakuje nam piwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze