Reprezentacja Polski

i

Autor: AKPA Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu w Katarze?

Nawet najgorszy scenariusz jest możliwy!

Polska może odpaść z mistrzostw w absurdalny sposób? To może być wielki ból, najboleśniejsze scenariusze są możliwe

2022-11-30 6:21

Polska z Argentyną zagra o awans z grupy piłkarskich mistrzostw świata i scenariusze, które piszą się dla drużyny Czesława Michniewicza, są doprawdy ciekawe. Okazuje się, że w niezwykle skrajnym wypadku o losach przyszłości drużyny na mundialu w Katarze decydować będzie bilans żółtych kartek, a gdy i on zawiedzie, dojdzie do losowania! To może być najbardziej absurdalne i pechowe odpadnięcie z mistrzostw, jakie można sobie tylko wyobrazić.

Reprezentacja Polski stoi przed wyjątkowo ciężkim wyzwaniem. Mimo że po dwóch spotkaniach grupowych jest liderem swojej grupy, tak każda drużyna z niej nadal walczy o awans i nawet Meksyk, który zagra z Arabią Saudyjską, ma swoje szanse na to, aby znaleźć się w 1/8 finału. O tym, jak skomplikowana jest sytuacja w "polskiej" grupie nie trzeba przekonywać nikogo. Nie dość, że o wszystkim zadecydować może bilans żółtych kartek, to nawet, w najbardziej skrajnym wypadku... losowanie!

Reprezentacja Polski może odpaść w absurdalny sposób? Ten scenariusz jest możliwy

O ile wiadomo, że wygrana, lub remis z Argentyną dają Polakom awans do kolejnej rundy bez konieczności patrzenia się na innych rywali, o tyle sytuacja skomplikowana jest do tego stopnia, że o awansie może decydować bilans żółtych kartek. Zakładając, że Meksyk wygra z Arabią Saudyjską 2:0, a my przegramy z drużyną dwukrotnego mistrza świata 0:2 i przy okazji zrównamy się ilością kartek wywalczonych przez piłkarzy reprezentacji, wtedy zarządzone zostanie losowanie, które przesądzi o tym, kto zagra w 1/8 finału. Jak widać, sytuacja jest dość zawiła i nie da się ukryć, że drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza, będzie musiała zrobić wszystko, aby nie odpaść z mundialu w kuriozalnych okolicznościach.

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze