Szymon Marciniak

i

Autor: AP PHOTO Szymon Marciniak

Mocne stanowisko

Polski dziennikarz uderza we Francuzów atakujących Szymona Marciniaka! Ostra reakcja

2022-12-19 18:42

We Francji nie ustają ataki na polskiego sędziego, który prowadził finał mistrzostw świata Francja - Argentyna. "Trójkolorowi" polegli po serii rzutów karnych i wracają do domów tylko ze srebrnymi medalami. W Szymona Marciniaka uderzają dziennikarze, którzy twierdzą, że gol dla "Albicelestes" nie powinien zostać uznany. W ostrych słowach odpowiedział Tomasz Smokowski. Rozjechał ich bez litości.

Szymon Marciniak był niezwykle chwalony na całym świecie za świetną pracę podczas mistrzostw świata w Katarze. Nie bez przyczyny dostał do sędziowania także wielki finał. I w nim również poradził sobie znakomicie, co docenili na niemal całym świecie. Niemal, bo fala krytyki napływa z Francji. Dziennikarze z tego kraju nie mieli litości dla Polaka prowadzącego meczu Francja - Argentyna. Ostro w niego uderzali. W podobnych tonach wypowiadał się m.in. Olivier Giroud, choć większość fanów "Trójkolorowych"... broni Szymona Marciniaka!

Karygodne zachowanie gwiazdy Argentyny. Obrażał kibiców przed kamerą, zrobił z ust szambo

Francja - Argentyna: Polski dziennikarz uderza we Francuzów. Broni Marciniaka

Polski sędzia padł ofiarą ataków ze strony francuskich mediów i piłkarzy. W obronie Szymona Marciniaka wystąpił dziennikarz Kanału Sportowego, Tomasz Smokowski. Znający język francuski żurnalista postanowił odpisać na tweet L'Equipe. I przypomniał kolejne sytuacje, gdy Francuzi mogli sami przesądzić o swojej wygranej.

- Usuńcie to! Trochę godności. Powinniście przybyć na stadion na długo przed 80. minutą. Widzieliście, gdzie był każdy wasz rezerwowy, gdy Kolo Muani strzelał w 124. minucie? Gdyby trafił do bramki, gol nie powinien zostać uznany? Naprawdę? Jesteście żałośni, że widzicie tylko jedną stronę. Brzydka porażka - napisał Smokowski.

Komentarz Tomasza Smokowskiego wzbudził duże emocje. Został polubiony ponad 3 tysiące razy.

Karim Benzema powiedział dość! Ogłosił koniec za pośrednictwem mediów społecznościowych

Ivana Knoll pokazuje ogromne pośladki! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze