Burdy kibiców

i

Autor: Twitter Burdy kibiców

Wielka bitwa kibiców

Potworne burdy po meczu na mistrzostwach świata. To była regularna wojna, w ruch poszły krzesła

2022-11-26 12:56

Gorąca krew kibiców od dawna budzi niepokój służb porządkowych podczas wielkich imprez. W Katarze pojawiły się tysiące fanów z całego świata, ale na razie przed i po meczach panuje względny spokój. Ale kibice Anglii i Walii i tak się starli, ale tysiące kilometrów od Kataru. Na Teneryfie doszło do ulicznej wojny pomiędzy kibicami obu tych nacji, a w ruch poszły nawet krzesła.

Wiele mówiono na temat ewentualnych problemów kibiców, którzy zdecydowali się na podróż do Kataru. Przepisy prawa w tym kraju są niebywale restrykcyjne i bardzo szybko można było wpaść w kłopoty. Na razie jednak nie słychać o żadnych poważnych problemach fanów i w Katarze jest raczej spokojnie. Nawet najbardziej krewcy fani zachowują spokój po spotkaniach.

Potworne burdy kibiców. To była regularna bitwa

Do zakończenia mistrzostw świata jeszcze droga daleka i wszystko wydarzyć się może, jednak kibice zachowują się na razie poprawnie. Co innego na Teneryfie. Jak informują brytyjskie media, doszło do starcia pomiędzy fanami z Anglii i Walii. Bitwa była na tyle brutalna, że w ruch poszły krzesła, które były rozbijane na głowach niektórych mężczyzn. Nagranie z tego zdarzenia są przerażające. Widać, że niektóre lokale zostały zdemolowane. Medialne doniesienia mówią o tym, że bitwa miała miejsce w piątkowy wieczór. Hiszpańska policja bada sprawę i niewykluczone, że zatrzymanych zostanie kilka osób.

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza
Najnowsze