Burdy kibiców

i

Autor: Twitter Burdy kibiców

Wielka bitwa kibiców

Potworne burdy po meczu na mistrzostwach świata. To była regularna wojna, w ruch poszły krzesła

2022-11-26 12:56

Gorąca krew kibiców od dawna budzi niepokój służb porządkowych podczas wielkich imprez. W Katarze pojawiły się tysiące fanów z całego świata, ale na razie przed i po meczach panuje względny spokój. Ale kibice Anglii i Walii i tak się starli, ale tysiące kilometrów od Kataru. Na Teneryfie doszło do ulicznej wojny pomiędzy kibicami obu tych nacji, a w ruch poszły nawet krzesła.

Wiele mówiono na temat ewentualnych problemów kibiców, którzy zdecydowali się na podróż do Kataru. Przepisy prawa w tym kraju są niebywale restrykcyjne i bardzo szybko można było wpaść w kłopoty. Na razie jednak nie słychać o żadnych poważnych problemach fanów i w Katarze jest raczej spokojnie. Nawet najbardziej krewcy fani zachowują spokój po spotkaniach.

Potworne burdy kibiców. To była regularna bitwa

Do zakończenia mistrzostw świata jeszcze droga daleka i wszystko wydarzyć się może, jednak kibice zachowują się na razie poprawnie. Co innego na Teneryfie. Jak informują brytyjskie media, doszło do starcia pomiędzy fanami z Anglii i Walii. Bitwa była na tyle brutalna, że w ruch poszły krzesła, które były rozbijane na głowach niektórych mężczyzn. Nagranie z tego zdarzenia są przerażające. Widać, że niektóre lokale zostały zdemolowane. Medialne doniesienia mówią o tym, że bitwa miała miejsce w piątkowy wieczór. Hiszpańska policja bada sprawę i niewykluczone, że zatrzymanych zostanie kilka osób.

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze