Premier Mateusz Morawiecki żegna reprezentację Polski przed MŚ 2022

i

Autor: Super Express Premier Mateusz Morawiecki żegna reprezentację Polski przed MŚ 2022

Ważna chwila przed mundialem

Premier pożegnał kadrę przed wyjazdem na mistrzostwa świata Katar 2022! Wyjątkowy moment [ZDJĘCIA]

2022-11-17 13:32

Reprezentacja Polski dzień po meczu z Chile uda się do Kataru, aby tam rozpocząć ostatnie przygotowania przed pierwszym meczem na kolejnym wielkim turnieju. Choć Polska kadra nie zachwyca, to walka Biało-Czerwonych na mundialu jest ważna dla wielu mieszkańców naszego kraju. Przed wylotem reprezentacji do Kataru spotkała się ona z premierem Polski, Mateuszem Morawieckim.

Reprezentacja Polski do Kataru wylatuje w czwartek, 17 listopada, czyli zaledwie trzy dni przed startem imprezy i pięć dni przed swoim pierwszym meczem. Czasu na aklimatyzację nie będzie więc dużo, ale miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi to naszym zawodnikom w osiągnięciu dobrego wyniku w fazie grupowej, w której zmierzymy się z Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz Argentyną. Przed wylotem reprezentacji doszło do ważnego spotkania – w hotelu, w którym znajdowali się piłkarze, pojawił się premier Mateusz Morawiecki.

Premier żegna reprezentację Polski lecącą do Kataru

Każda wielka impreza piłkarska, w której udział bierze nasza reprezentacja, jest ważnym wydarzeniem dla naszego kraju. Nie inaczej jest tym razem, gdy Polacy lecą walczyć na mistrzostwach świata w Katarze. Kibice są głodni sukcesów, a po raz ostatni naprawdę dobre wyniki piłkarze osiągali na Euro 2016, czyli już ponad 6 lat temu.

Teraz pod wodzą Czesława Michniewicza Biało-Czerwoni chcą zaprezentować się lepiej, niż na mistrzostwach świata w 2018 roku i Euro 2020, gdzie nie udało się nam wyjść z grupy. Tuż przed wylotem polskiej kadry w hotelu piłkarzy pojawił się premier Mateusz Morawiecki, który pożegnał reprezentację przed jej startem na mundialu w Katarze. Szef polskiego rządu nie spędził tam zbyt wiele czasu - pojawił się na ok. 20 minut, w trakcie których spotkał się z piłkarzami.

Byliśmy na multisensorycznej wystawie "Polska na Mundialach"

Startuje mundial w Katarze. Jak daleko zajdą na nim Polacy?

Posłuchaj podcastu i przypomnij sobie największe mundialowe sukcesy Polski!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze