Ekskluzywne wycieczki Macrona

Prezydent Francji wprawił w wściekłość rodaków. Poleciał do Kataru za wielką kasę

2022-12-19 21:25

Francuzi wkurzyli się na prezydenta Emmanuela Macrona. Policzyli, ile kosztował ich wyjazd głowy państwa na najważniejsze mecze mundialu w Katarze. „Trójkolorowych” oglądał już podczas półfinału, co oczywiście szybko wyłapali realizatorzy. Nad Zatoką Perską spędził kilka dobrych dni, a zapłacili za to podatnicy. Dosyć sporo, kwota może zdziwić.

Nie trzeba nikogo zbyt mocno przekonywać do zdania, że niedzielne starcie Argentyny z Francją było jednym z najlepszych w historii mistrzostw świata. Piłkarze Didiera Deschampsa nie obronili tytułu sprzed czterech lat. Górą w karnych była Argentyna, a porażkę „Trójkolorowych” na żywo oglądał Emmanuel Macron. Piłkarzom kibicował w towarzystwie żony. Media we Francji dokładniej przyjrzały się delegacji prezydenta Francji do Kataru. Okazało się, że tanio nie było…

Messi, Mbappe i cała reszta. Jedenastka mundialu według Super Expressu

Sprawie przyjrzał się magazyn "Le Point". Ustalił, że wycieczka prezydenta do Kataru kosztowała podatników ok. 501 tys. euro. Na czym opierane są dane? Na kosztach za godzinę lotu. Macron po meczu półfinałowym z Marokiem wybrał się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, a po finale w Lusail udał się do Egiptu i Jordanii. Dziennikarze „Le Point” podkreślili, że w zestawieniach znalazły się przeloty na linii Paryż – Katar – Paryż.

Druzgocące oceny dla Polaków po mundialu. Trzech piłkarzy i trener w gronie najgorszych!

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze

Mundial przeszedł do historii, a z nim - wszystkie jego absurdy.

Posłuchaj o wpadkach, których nie pokazali w tv!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze