Ivana Knoll

i

Autor: Instagram / knolldoll Ivana Knoll

będzie miała kłopoty?

Przepiękna Chorwatka rozsierdziła Katarczyków. Chodzi o wyzywające zdjęcia ze stadionu, pokazuje dużo

2022-12-01 15:16

Reprezentacja Chorwacji wciąż nie jest pewna awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze. Ostatni mecz zagrają z Belgią i ewentualna porażka może ich pozbawić awansu. W trakcie mistrzostw Chorwaci mieli z trybun specjalne wsparcie ze strony byłej miss Chorwacji. Gorące zdjęcia Ivany Knoll obiegły świat, ale nietrudno domyśleć się, że są one nie w smak Katarczykom, według których odsłania ona zbyt wiele.

Reprezentacja Chorwacji była zdecydowanym faworytem do awansu z grupy, w której rywalizuje z Belgią, Marokiem i Kanadą. Wicemistrzowie świata mieli właśnie z Belgami awansować i między tymi drużynami miało się tylko rozstrzygnąć, która wyjdzie z pierwszego miejsca. W tej chwili jednak Belgowie są poza turniejem i zrobią wszystko, bo pokonać Chorwatów, co z kolei może wyrzucić drużynę Luki Modricia z turnieju, jeśli swój mecz Maroko choćby zremisuje. Chorwaci mogą liczyć na szczególne wsparcie z trybun, gdzie dopinguje ich wyjątkowo piękna Ivana Knoll.

Piękna Chorwatka pokazuje wdzięki i prowokuje Katarczyków

Ivana Knoll to była miss Chorwacji, która przez niektórych została już teraz ogłoszona miss mundialu w Katarze. Jej gorące zdjęcia pojawiały się w sieci już wcześniej, a wiele odważnych fotek robiła sobie ona również na stadionach w Katarze. To oczywiście nie podoba się Katarczykom, którzy wymagają zasłaniania ramion czy brzucha. Katarczycy mocno komentują zachowanie Chorwatki, pisząc wprost, że to brak szacunku dla ich kultury. W galerii poniżej znajdziecie gorące zdjęcia pięknej Ivany Knoll, byłem miss Chorwacji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze