Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski

i

Autor: East News, Pawel Andrachiewicz/Pressfocus

QUIZ przed Polska – Szwecja. Lewandowski czy Ibrahimović - kto tego dokonał? 10/10 to problem nawet dla kibica

2022-03-29 4:44

Na ten mecz czeka cała Polska, nie tylko ta interesująca się futbolem. Spotkanie Polska - Szwecja wywołuje gigantyczne emocje i zainteresowanie. To nie tylko walka o wyjazd na mundial, ale także starcie tytanów. Lewandowski czy Ibrahimović? Kto tego dokonał? 10/10 prawidłowych odpowiedzi będzie prawdziwym wyzwaniem nawet dla prawdziwych fanów. Sprawdźcie quiz przed Polska - Szwecja przygotowany specjalnie przez dziennikarzy "Super Expressu".

Kto pojedzie na mundial? Kto zwycięży w meczu Polska - Szwecja? Robert Lewandowski czy Zlatan Ibrahimović? Podopieczni Czesława Michniewicza powalczą o prawo gry na mistrzostwach świata w Katarze. 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie dojdzie do niesamowitego starcia. Kadra "Trzech Koron" spróbuje napsuć krwi naszemu zespołowi, ale z "Kotła Czarownic" niejeden faworyt wyjeżdżał jako przegrany. Z okazji meczu Polska - Szwecja przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym możecie zmierzyć się ze swoją wiedzą o Robercie Lewandowskim i Zlatanie Ibrahimoviciu, największych gwiazd obu reprezentacji.

NIE PRZEGAP! Fatalne informacje dla kibiców przed meczem Polska - Szwecja. Te liczby nie pozostawiają złudzeń, szykuje się trudna bitwa

Quiz przed Polska - Szwecja. Lewandowski czy Ibrahimović?

Sprawdzamy, czy wiecie, kto dokonał konkretnych rzeczy - Robert Lewandowski czy Zlatan Ibrahimović. Niektóre pytania mogą sprawić problemy nawet prawdziwym kibicom. To nasza propozycja, jak spędzić czas przed tym niezwykłym meczem Polska - Szwecja.

QUIZ przed Polska - Szwecja: Lewandowski czy Ibrahimović?

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał więcej meczów w reprezentacji narodowej?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?
Najnowsze