Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zwrócił się do rywali z mistrzostw świata. Miał dla nich jedną wiadomość, fani Messiego oszaleli

2022-04-01 21:21

Reprezentacja Polski wie już, z kim zmierzy się podczas tegorocznych mistrzostw świata. W piątek w Katarze odbyło się losowanie, które wyłoniło grupę C. Biało-Czerwoni będą rywalizować w listopadzie z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Wśród kibiców da się odczuć duży optymizm, ale piłkarze zazwyczaj tonują nastroje. Robert Lewandowski miał po losowaniu jedną wiadomość dla przyszłych rywali. Fani Leo Messiego nie mogli się powstrzymać przed zaczepnymi komentarzami.

Polscy piłkarze dopiero co świętowali awans do tegorocznych mistrzostw świata, a już trzy dni po wielkim zwycięstwie ze Szwecją 2:0 poznali rywali. Losowanie grup mundialu jak zawsze wywoływało duże emocje. Środowisko piłkarskie żyło piątkową ceremonią i dyskutowało nad różnymi scenariuszami. Ostatecznie los przydzielił Polskę do grupy C, w której zmierzy się z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Spełniło się zatem życzenie Czesława Michniewicza, który chciał zagrać z Argentyną i nie chciał trafić na Danię. Selekcjoner reprezentacji cieszy się z egzotycznej grupy, stanowiącej urozmaicenie dla typowej europejskiej rywalizacji. Eksperci także są raczej zadowoleni, a najbardziej bezpośrednio wyraził to Zbigniew Boniek, który jednym słowem przekazał swój optymizm. Jan Tomaszewski także widzi spore szanse na wyjście z grupy, a kibice cieszą się na myśl o starciu Leo Messiego z Robertem Lewandowskim. Kapitan polskiej kadry już po losowaniu miał dla przyszłych rywali jedną wiadomość.

Szef FIFA po raz kolejny się skompromitował. Skandaliczna przemowa Infantino podczas losowania MŚ 2022, aż robi się niedobrze

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Lewandowski miał jedną wiadomość przed MŚ 2022. Fani Messiego nie mogli się powstrzymać

Rywalizacja gwiazdora Bayernu Monachium z wybitnym Argentyńczykiem rozgrzewa kibiców od wielu miesięcy, a prawdziwe apogeum miało miejsce podczas gali Złotej Piłki 2021. Zdaniem wielu "Lewy" został wręcz okradziony, a Messi po raz siódmy odebrał prestiżowe trofeum "France Football". Duże znaczenie miały wówczas wyniki reprezentacji w poprzednim roku, a już wkrótce w Katarze dwaj wielcy piłkarze zmierzą się w ważnym meczu międzypaństwowym. Reakcja Lewandowskiego po losowaniu nie zdradziła wiele, ale da się odczuć, że nie może doczekać się mundialu. Polski napastnik zapewne nie spodziewał się, że wywoła aż taką reakcję fanów Messiego.

Losowanie MŚ: Te słowa prezesa PZPN dają do myślenia, ważny apel. Cezary Kulesza na gorąco

Czesław Michniewicz udał się do Kataru i na żywo przeżywał emocje związane z losowaniem MŚ 2022:

"Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk! Do zobaczenia w listopadzie. Nie mogę się doczekać" - napisał w mediach społecznościowych najlepszy piłkarz świata ostatnich dwóch lat. Ta krótka wiadomość do przyszłych rywali wywołała wielkie poruszenie internautów, a zwłaszcza fanów Messiego. Zasypali oni wpis Lewandowskiego komentarzami wychwalającymi gwiazdora PSG. Sugerują, że legenda FC Barcelony poprowadzi Argentynę do wielkiego sukcesu i ponownie zada ból Polakowi - podobnie jak podczas ostatniej gali Złotej Piłki. Ich reakcja pokazuje, jak wielkie emocje czekają kibiców już w listopadzie!

Jan Tomaszewskim o hejcie na Czesława Michniewicza. Stanowcze słowa legendy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze