Piękne kibicki narzekają na brak piwa!

i

Autor: Super Express Piękne kibicki narzekają na brak piwa!

Dramat fanek na mundialu

Seksowne kibicki narzekają na brak piwa w Katarze. „Musimy pić wodę i yerba mate” [WIDEO]

2022-12-03 7:00

Mundial w Katarze jest wyjątkowy pod wieloma względami. Jednym z nich jest brak piwa, które przecież jest niemal nieodłącznym elementem większości imprez sportowych, a piłkarskich mistrzostw świata czy Europy w szczególności. Reporterzy „Super Expressu” postanowili zapytać kibiców, którzy przyjechali do Kataru na mundial, jak radzą sobie z brakiem złocistego trunku. Zobaczcie wideo!

Pisaliśmy już w korespondencjach z Kataru, że choć po dłuższych poszukiwaniach da się znaleźć w Katarze alkohol, to trzeba się mocno postarać. Nie jest on w tym kraju dostępny na każdym kroku, jak to jest w większości krajów świata. Kibicom, którzy przyjechali na mundial, ciężko odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.

- Z piwem to jest problem. Ciężko było znaleźć jakieś bary. Jest tylko jeden lub dwa w strefie kibica, gdzie sprzedają piwo. A my bardzo lubimy ten trunek! Musimy pić wodę, mamy też yerba mate – powiedziała nam jedna z kibicek z Ameryki Południowej. - Musimy szukać barów w hotelach. Da się je znaleźć, choć jest to trudne. Jest kilka barów z promocjami "happy hours", musimy dać radę – dodała inna.

Nie tylko brak alkoholu dziwi kibiców w Katarze

Nie tylko piwne restrykcje zaskakują kibiców. Niektóre panie narzekają na odmienne obyczaje w tym najbogatszym kraju na świecie.

- Tak sobie mi się tu podoba. Nie mogę wejść na tamtą plażę. Dlaczego? Bo jestem kobietą! - denerwuje się piękna fanka z Argentyny. - Byłam trochę zaskoczona, bo są pewnego rodzaju restykcje. Wiele rzeczy, o których mówiono nam w mediach, na przykład jeśli chodzi o garderobę. Ale ja na razie nie miałam żadnych problemów – uspokaja jej koleżanka.

Kibice na plaży w Katarze: Brakuje nam piwa!
Sonda
Kto wygra Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze