Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Kadra Polski na mundial

Skład Polski na mundial. Powołania Michniewicza – gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo z ogłoszenia powołań Michniewicza STREAM ONLINE, O KTÓREJ GODZINIE?

2022-11-10 11:26

Powołania Michniewicza na mundial – gdzie oglądać i o której godzinie? Transmisja z ogłoszenia powołań Michniewicza. Gdzie oglądać powołania Michniewiczna na MŚ Katar. Ogłoszenie składu Polski na mundial STREAM ONLINE. O której godzinie oglądać? Już dziś Czesław Michniewicz ogłosi skład Polski na mundial. Biało-czerwoni pojadą do Kataru walczyć co najmniej o wyjście z grupy. W Fabryce Norblina poznamy 26 szczęśliwców, którzy pojadą na tegoroczną najważniejszą imprezę ze świata futbolu. Transmisja na żywo z ogłoszeniach powołań Michniewicza. STREAM ONLINE, O KTÓREJ GODZINIE poznamy skład Polski na mundial.

Gdzie obejrzeć powołania Michniewicza na mundial? Transmisja stream online. O której godzinie?

Skład Polski na mundial poznamy 10 listopada. W warszawskiej Fabryce Norblina Czesław Michniewicz ogłosi skład Polski na mistrzostwa świata. Biało-czerwoni jadą spełniać swoje piłkarskie marzenia. Według medialnych przecieków, nie zabraknie kilku niespodzianek. Bardzo możliwe, że w kadrze pojawi się np. Artur Jędrzejczyk, którego wielu fanów nie widzi w drużynie narodowej. W szerokiej kadrze pojawił się także chociażby Maik Nawrocki, ale logika nakazywałaby myśleć, że akurat dla niego zabraknie miejsca.

Znany dziennikarz nie chce Grosickiego na mundialu! Ważny powód, piłkarz może się obrazić

Kto powinien znaleźć miejsce w kadrze? Pewniakami są oczywiście Wojciech Szczęsny, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak czy Robert Lewandowski. Trudno wyobrazić sobie zespół także bez Jana Bednarka, Matty’ego Casha, Nikoli Zalewskiego czy Piotra Zielińskiego. Oni do Kataru jechać muszą – oczywiście, jeśli tylko będą zdrowi!

Powołania Michniewicza. Kto pojedzie na mundial?

- Miałem przyjemność gościć u pana Antoniego Piechniczka i pytałem go, jak on przeprowadzał selekcję, gdy prowadził reprezentację. Jak komunikował się z zawodnikami. Planuję skontaktować się z każdym z 47 piłkarzy powołanych do szerokiej kadry. I powiem każdemu z nich, żeby starał się, walczył o miejsce na mundial – opowiadał Czesław Michniewicz, nie ukrywając, że w czwartek nie każdy będzie zadowolony. - Miejsc jest tylko 26. Wielu piłkarzy będzie zawiedzionych. Ale wszyscy są tego świadomi, że muszą się starać i robić wszystko, aby wskoczyć w ostatniej chwili do samolotu do Kataru – dodał cytowany przez PAP.

Powołania Czesława Michniewicza na mundial poznamy 10 listopada. Początek uroczystej konferencji ma mieć miejsce o godzinie 15:00 w warszawskiej Fabryce Norblina. Transmisja na kanale YouTube Łączy nas Piłka.

Ochroniarz Lewandowskiego oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej?! Poważne zarzuty

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu w Katarze?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze