Pele

i

Autor: screen/youtube.com/CNN

Niewyobrażalne

Szokujące doniesienia nt. matki Pelego. Trudno to sobie wyobrazić, jego siostra wszystko wyjawiła

2022-12-30 20:29

Cały piłkarski świat wciąż opłakuje śmierć Pelego, który odszedł w czwartek w wieku 82 lat. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii tej dyscypliny od dłuższego czas zmagał się z nowotworem jelita grubego, w efekcie czego jego organy przestały być wydolne. Jak się okazuje, o śmierci syna wciąż nie wie jego matka. Jak poinformowała siostra legendarnego zawodnika – Maria Lucia de Nascimento – przyczyną takiego stanu rzeczy jest niezbyt dobry stan zdrowia 100-letniej kobiety.

Matka zmarłego w czwartek legendarnego brazylijskiego piłkarza Pelego wciąż nie wie o śmierci syna - podała w piątek siostra gwiazdy futbolu Maria Lucia de Nascimento. W rozmowie z telewizją ESPN siostra Pelego wyjaśniła, że licząca 100 lat matka "króla futbolu" sama znajduje się w niezbyt dobrej kondycji zdrowotnej. Dodała, że rodzina nie zdecydowała się poinformować sędziwej kobiety, która - jak przekazała jej córka - "nie zawsze jest świadoma sytuacji".

Pele walczył z potworną chorobą. To ona doprowadziła do jego śmierci, ostatnie chwile życia były katorgą

Siostra piłkarskiej legendy wyznała, że matka, Celeste do Nascimento, w ostatnich dniach była często informowana przez nią o pobycie w szpitalu Pelego i jego stanie zdrowia. – „Ciągle się za niego modlimy”, mówiłam jej w ostatnich dniach - dodała siostra byłego reprezentanta Brazylii. Maria Lucia de Nascimento przyznała, że sama w ostatnich dniach często odwiedzała słynnego brata. Przyznała, że Pele "miał świadomość, że odchodzi". - Po raz ostatni rozmawiałam z nim 21 grudnia. Był spokojny. Wiedział, że odchodzi. Był jednak osobą religijną i twierdził, że jest w rękach Boga - dodała siostra Pelego, trzykrotnego piłkarskiego mistrza świata.

Potworne wieści o kolejnej ikonie futbolu! Legendarny Overmars miał udar, szokujące doniesienia

Uznawany za najlepszego w historii piłkarza świata Pele zmarł w czwartek w wieku 82 lat w szpitalu w Sao Paulo w efekcie komplikacji powstałych w rezultacie nowotworu jelita grubego.

Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze