Szymon Marciniak

i

Autor: PAP/Leszek Szymański Szymon Marciniak

Sędzia finału pokazał charaker!

Szymon Marciniak żartował z Ronaldo. Kiedy dowiecie się, co powiedział mu prosto w oczy, padniecie ze śmiechu. Pokazał charakter!

2022-12-16 22:45

Szymon Marciniak stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swojej sędziowskiej karierze. Arbiter z Polski już w niedzielę poprowadzi finał mundialu w Katarze. Kilka tygodni temu sędzia udzielił wywiadu w programie "Kropka nad i", w którym przyznał się z żartowania z Cristiano Ronaldo. To, co Polak powiedział portugalskiemu gwiazdorowi, zwala z nóg. Polak pokazał charakter!

Szymon Marciniak ma przed sobą wyjątkowo ciężkie wyzwanie. Polak decyzją FIFA został wyznaczony do sędziowania finału mistrzostw świata w Katarze, który rozegrany zostanie między drużynami Francji i Argentyny. Kilka tygodni temu, arbiter udzielił wywiadu w programie "Kropka nad I", w którym powiedział o tym, jak zdarzyło mu się zażartować z Cristiano Ronaldo. Okazuje się, że portugalska megagwiazda słyszała z ust Polaka wiele zabawnych i prześmiewczych słów. 

Szymon Marciniak żartował sobie z Cristiano Ronaldo. Mówił mu to w prosto oczy

Arbiter finału mundialu 2022 przyznał w TVN 24, że zdarzyło mu się żartować z Cristiano Ronaldo, gdy sędziował jego mecze. Sam sędzia ma duży szacunek do Portugalczyka i określa go jako niezwykle zabawnego człowieka, który potrafi żartować. Tak też Marciniak wielokrotnie żartował sobie z gracza w trakcie gry.

-  Z nim mam bardzo fajną relację. Jest wesoły i potrafi zażartować. Czasem doceni, a czasem popłacze. Jest też tym piłkarzem, który w każdym momencie oczekuje rzutu karnego z niczego (...)  Kilka razy nawet mu powiedziałem: "Cris, zjedz snickersa" albo "Cris, przyjdź do mnie, dam ci jakiegoś batona, bo nie masz siły, cały czas się przewracasz - mówił Szymon Marciniak.

Sonda
Czy Szymon Marciniak zasłużył na prowadzenie finału MŚ?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze