Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

nie ma już na to szans

Ta informacja przybije kibica Lewandowskiego! Wszystko stracone, z wielkiej obietnicy nici

2022-12-04 15:00

Po awansie reprezentacji Polski kibice Roberta Lewandowskiego oraz Biało-czerwonych mogli skakać z radości, ciesząc się pierwszym wyjściem z grupy Polaków na mundiali od 36 lat. Porażka z Argentyną 0:2 sprawiła jednak, że pewien kibic "Lewego" mógł czuć się zawiedziony. To, co obiecał mu kapitan reprezentacji Polski przed meczem z "Albicelestes" już się nie spełni.

Po meczu Polski z Arabią Saudyjską jeszcze w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze, furorę w polskich mediach zrobił pewien kibic z Indii, który po trafieniu Roberta Lewandowskiego zdjąć trykot Saudyjczyków, pod którym miał drugą koszulkę, tym razem z nazwiskiem kapitana reprezentacji Polski. Wideo natychmiast stało się hitem internetu, a Robert Lewandowski zdecydował się nawet spotkać z mężczyzną. Podczas krótkiej pogawędki, "Lewy" zdecydował się nawet złożyć kibicowi małą obietnicę, ale fan z Indii już teraz może być przekonany, że się ona nie spełni. 

Wszystko przepadło. Z wielkiej obietnicy Roberta Lewandowskiego nici. Ten scenariusz już się nie spełni

Podczas spotkania z Lewandowskim, fan z Indii postanowił zapytać go, kiedy ten wróci do blond włosów, bowiem jemu bardzo podobało się to wydanie kapitana reprezentacji Polski. W odpowiedzi napastnik Barcelony stwierdził, że jeśli Polska wygra dwa kolejne mecze, to faktycznie przefarbuje się na blond. Ten scenariusz jest już jednak niemożliwy. 

Ta informacja przybije kibica Lewandowskiego! Wszystko stracone, z wielkiej obietnicy nici

Obietnica, która padła z ust Roberta Lewandowskiego przestała obowiązywać już po meczu z Argentyną, który Biało-czerwoni przegrali 0:2. Przed nimi jednak wciąż jeszcze jedno spotkanie, jednak wielu dziennikarzy, ekspertów i kibiców nie spodziewa się, aby reprezentacja Polski była w stanie zatrzymać mistrzów świata z 2018 roku, czyli Francję, z którą Biało-czerwoni mierzą się w 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze