Tak Iga Świątek zareagowała na paradę Wojciecha Szczęsnego! Dała się ponieść emocjom, jedno słowo wystarczyło!

i

Autor: AP Tak Iga Świątek zareagowała na paradę Wojciecha Szczęsnego! Dała się ponieść emocjom, jedno słowo wystarczyło!Tak Iga Świątek zareagowała na paradę Wojciecha Szczęsnego! Dała się ponieść emocjom, jedno słowo wystarczyło!

Mocna reakcja

Tak Iga Świątek zareagowała na paradę Wojciecha Szczęsnego! Dała się ponieść emocjom, jedno słowo wystarczyło!

2022-11-26 15:24

Iga Świątek oczywiście też ogląda mecz Polska - Arabia Saudyjska na mundialu w Katarze. I ściska kciuki za Polaków! Kiedy Wojciech Szczęsny w końcówce pierwszej połowy popisał się kapitalną podwójną paradą, broniąc rzut karny, Iga Świątek dała się ponieść emocjom. Na Twitterze najlepsza tenisistka na świecie zareagowała na popisy naszego bramkarza i prowadzenie 1:0 reprezentacji Polski.

Polska prowadzi do przerwy z Arabią Saudyjską 1:0 po golu Piotra Zielińskiego, a mecz ogląda również Iga Świątek. Tenisistka bardzo lubi piłkę nożną i kibicuje rodakom. Kiedy Wojciech Szczęsny w fenomenalnym stylu obronił najpierw rzut karny, a potem również dobitkę, Iga Świątek skomentowała jego popisy. "JAZDA!" - napisała w swoim stylu Iga Świątek na Twitterze. Jedno słowo, ale mówi wszystko. Oby Polacy w stylu Igi Świątek najlepsze zostawili na kluczowe momenty meczu i nie pękli pod naporem Saudyjczyków.

Iga Świątek jest w Polsce, gdzie trenuje, przygotowując się do nowego sezonu. Najbliższy występ liderki rankingu WTA to pokazowa Światowa Liga Tenisa w Dubaju (19-24 grudnia) a potem United Cup w Australii czyli rozgrywki międzynarodowe drużyn mieszanych, gdzie tenisistka zagra w reprezentacji Polski m.in. z Hubertem Hurkaczem (29 grudnia - 8 stycznia). Iga Świątek po długim i pełnym sukcesów sezonie wypoczywała na Karaibach, gdzie w luksusowym kurorcie wcieliła się nawet w rolę instruktorki tenisa. Teraz przyszedł już czas na treningi i przygotowania do występów w kolejnym sezonie, w którym Polka będzie bronić pozycji liderki i wielu punktów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze