Na jaw wyszła cała prawda!

Tego o Ivanie Knoll nie wiedział nikt. Taką pracę wykonywała przed laty, do wszystkiego się przyznała

2023-05-23 9:45

Ivana Knoll jest postacią, która od mistrzostw świata w Katarze wzbudza wyjątkowo duże emocje wśród fanów piłki nożnej. Przepiękna modelka, która stała się miss mistrzostw świata w Katarze przyznała się do tego, jaką pracę wykonywała przed laty, gdy nie zasłynęła jeszcze jako miss mistrzostw świata. To zdjęcie ujawnia wszystko.

Ivana Knoll nie przestaje zaskakiwać. Przepiekna modelka, która do tej pory znana była z pokazywania swoich wdzięków za pośrednictwem mediów społecznościowych, postanowiła przyznać się do faktu, o którym nikt nie wiedział. Wiemy już, czym zajmowała się piękność, nim stała się gwiazdą mistrzostw świata w Katarze. To zdjęcie wszystko potwierdza.

Ivana Knoll pochwaliła się nieznanym faktem ze swojego życia. Tym gwiazda zajmowała się w przeszłości

Ivana Knoll znana opinii publicznej stała się w dużej mierze dzięki udziałowi w mistrzostwach świata w Katarze, gdzie pokazywała swoją wspaniałą urodę. Mało kto wie jednak, że przed laty Knoll mogła zrobić karierę w zupełnie innej branży niż modeling. W najnowszej publikacji Knoll na mediach społecznościowych wynika jasno, że w przeszłości była ona DJ-ką. Jak sama przyznała, po raz ostatni robiła to sześć lat temu, jednak ostatnimi czasy mogła wrócić do swojej dawnej pasji. Trzeba przyznać, że tego o przeszłości Knoll nie wiedział praktycznie nikt, a ona sama dopiero teraz pochwaliła się tym faktem publicznie.

- Z powrotem w grze! Po sześciu latach powróciłam do bycia DJ-ką - napisała Knoll pokazując swoje ujęcia znad konsolety.

Ivana Knoll

i

Autor: instagram.com/knolldoll
Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Listen on Spreaker.
Najnowsze