Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Ujawniono plany PZPN. To tu zapadną najważniejsze decyzje przed mundialem w Katarze, wyjątkowe miejsce

2022-11-07 9:15

Lada dzień Czesław Michniewicz ma ogłosić nazwiska 26 zawodników, którzy pojadą do Kataru. Już 10 listopada okaże się, kto znalazł się w gronie piłkarzy, którzy najbardziej zapracowali na powołanie do kadry i udział w mistrzostwach świata, najważniejszym turnieju reprezentacyjnym. Jak dowiedział się „Super Express”, ogłoszenie 26-osobowej kadry na mistrzostwa świata odbędzie się w wyjątkowym miejscu – na wystawie w Fabryce Norblina.

Powołania na mistrzostwa świata w Katarze budzą emocje wśród polskich kibiców już od długiego czasu. Nieprzerwanie trwają dyskusje na temat tego, kto powinien pojechać na mundial. Czesław Michniewicz już nie raz pokazał, że potrafi zaskoczyć wyborami, ale teraz stanie przed bardzo ważnym zadaniem, bowiem od jego wyborów może zależeć powodzenie na najważniejszej piłkarskiej imprezie na świecie. Okazuje się, że ogłoszenie kadry reprezentacji Polski, do którego dojdzie 10 listopada, będzie miało miejsce na specjalnej wystawie w Fabryce Norblina w Warszawie. Jest to multisensoryczna wystawa poświęcona właśnie występom reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w ubiegłych latach. Te wiadomości potwierdził rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski.

- Mogę potwierdzić, że ogłoszenie 26-osobowej kadry na mundial odbędzie się w Fabryce Norblina. Podjęliśmy taką decyzję w związku z trwającą tam wystawą „Polska na Mundialach”. Tematycznie pasuje to idealnie. Konferencja rozpocznie się o 15:00 - przyznał w rozmowie z "SE".

Wystawa w Fabryce Norblina. Co to?

Na kilka tygodni przed startem piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, doszło do premiery multisensorycznej wystawy o polskich występach na mundialach. - Ta wystawa to coś absolutnie wyjątkowego! Każdy kibic powinien ją zobaczyć i udać się w sentymentalną, pełną emocji podróż przez występy reprezentacji Polski w turniejach finałowych mistrzostw świata – mówi Łukasz Wachowski z PZPN.

Byliśmy na multisensorycznej wystawie "Polska na Mundialach"

O tych gwiazdach sportu kiedyś było głośno. Mieli talent, zarabiali wielkie pieniądze i mogli osiągnąć szczyt.

Co poszło nie tak? Posłuchaj podcastu o zmarnowanych sportowych karierach!

Listen to "Od BOHATERA do ZERA - Janczyk, Adriano, Peszko. SUPERSPORT+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze