Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

co z michniewiczem?

Wielkie zamieszanie wokół Czesława Michniewicza! PZPN musi podjąć ważną decyzję, wszystko rozwiąże się po mundialu

2022-12-02 16:30

Po tym, jak reprezentacji Polski udało się awansować do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze, pojawiły się informacje o zapisie w umowie Czesława Michniewicza z PZPN, który automatycznie przedłuża kontrakt selekcjonera. Teraz jednak te doniesienia zostały zdementowane i powrócił temat przyszłości Czesława Michniewicza w reprezentacji. Rozmowy mają być prowadzone po mundialu.

Po meczu Polski z Argentyną, kibice Biało-czerwonych, zawodnicy oraz sztab trenerski mieli mnóstwo powodów do radości, bowiem polscy piłkarze po raz pierwszy od 36 lata wyszli z grupy podczas mistrzostw świata, co selekcjoner Czesław Michniewicz postanowił uczcić w specjalny sposób. Po awansie pojawiły się również informacje, jakoby aktywowała się klauzula w kontrakcie trenera, który automatycznie przedłuża umowę Michniewicza z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Teraz okazuje się jednak, że to nie takie proste.

Umowa Michniewicza jednak się nie przedłużyła? Ogromne zamieszanie wokół kontraktu selekcjonera reprezentacji Polski

Jak informuje "TVP Sport", w umowie selekcjonera ma nie figurować taka klauzula. Oznacza to bowiem, że kontrakt Michniewicza na ten moment pozostaje bez zmian. Ponadto dowiedzieliśmy się jednak, że co prawda umowa selekcjonera ma w sobie zapisy, które umożliwiają władzom związku przedłużenie umowy trenera, ale jest to skomplikowany proces. 

Wielkie zamieszanie wokół Czesława Michniewicza! PZPN będzie musi podjąć ważną decyzję, wszystko rozwiąże się po mundialu

Niemniej jednak, prezes Cezary Kulesza ma być zadowolony z pracy i osiągnięć Michniewicza i nic nie wskazuje na to, aby ten miał w najbliższym czasie pożegnać się z posadą selekcjonera. Rozmowy na ten moment muszą jednak poczekać. Obecnie dla Polskiego Związku Piłki Nożnej najważniejszy jest mecz Polska - Francja w 1/8 finału mistrzostw świata i rozmowy o ewentualnym przedłużeniu kontraktu Czesława Michniewicza mają odbyć się dopiero po powrocie reprezentacji Polski z mundiali w Katarze.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Zawodnicy Gromdy obstawiają wynik meczu Polska - Argentyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze