Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO/RICARDO MAZALAN Cristiano Ronaldo

nie brzmi to dobrze

Wstrząsające wieści o Cristiano Ronaldo po wygraniu mundialu przez Messiego! Nie wygląda to dobrze, niepokojące doniesienia

2022-12-21 10:47

Powiedzieć, że ostatnie miesiące nie są zbyt łaskawe dla Cristiano Ronaldo, to jakby nie powiedzieć niczego. Portugalczyk rozstał się z Manchesterem United, jest jednym z największych rozczarowań mistrzostw świata w Katarze, a do tego mundial wygrał Lionel Messi. Teraz z kolei zaczynają pojawiać się kolejne niepokojące doniesienia o Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo jest idealnym przykładem na to, że zmiana pokoleniowa i temat przemijania potrafi przytłoczyć wiele osób. Portugalczykowi, który w lutym skończy 38 lat trudno pogodzić się z myślą, że ktoś może być lepszy od niego i ostatecznie zająć jego miejsce, przez co m.in. Manchester United rozwiązał z nim kontrakt tuż przed mundialem. Dodatkowo w mediach zaczęły pojawiać się niepokojące informacje o rzekomej depresji Cristiano Ronaldo, której na pewno nie pomógł sukces Leo Messiego w Katarze. To sprawiło, że w mediach społecznościowych można natknąć się na jeszcze bardziej wstrząsające doniesienia o Portugalczyku. 

Ronaldo przeżywa sukces Messiego w Katarze? Niepokojące doniesienia o Portugalczyku, brzmi to strasznie

Po tym, jak Portugalia niespodziewanie odpadła z mistrzostw świata ulegać w ćwierćfinale Maroko 0:1, Ronaldo był widziany m.in. na boisku treningowym Realu Madryt, które klub użyczył mu na jakiś czas. Okazuje się jednak, że po wygraniu przez Argentynę mistrzostwa świata, a co za tym idzie sukcesie Leo Messiego, "CR7" miał zabunkrować się we własnym domu.

Wstrząsające wieści o Cristiano Ronaldo po wygraniu mundialu przez Messiego! Nie wygląda to dobrze, niepokojące doniesienia

Na Twitterze można natknąć się na niepokojące wpisy, według których Ronaldo już od trzech dni, czyli od dnia, kiedy został rozegrany finał mundialu, nie wychodzi z własnego domu. Ostatnią relacją Portugalczyka na Instagram Stories było jego zdjęcie zrobione na siłowni. Informacje te nie zostały na razie potwierdzone, jednak biorąc pod uwagę serię niepowodzeń, która ma ostatnio miejsce w życiu i karierze Ronaldo, fani mają o co się martwić. 

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze