Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO/LUIS VIEIRA Cristiano Ronaldo

Koszmar CR7

Wstrząsające wieści o stanie zdrowia Cristiano Ronaldo! W życiu Portugalczyka rozgrywa się kolejny dramat, zmaga się ze straszną chorobą

2022-10-01 16:31

Mogłoby się wydawać, że największe gwiazdy futbolu pokroju Leo Messiego, Roberta Lewandowskiego, czy Cristiano Ronaldo nie mają problemów, a ich życie jest usłane różami. Przed kilkoma miesiącami przekonaliśmy się jednak, że tak nie jest, kiedy jedno z dzieci "CR7" zmarło po porodzie. Teraz okazuje się, że w życiu Portugalczyka rozgrywa się kolejny dramat.

Pomimo tego, że najlepsi zawodnicy na świecie mogą pochwalić się rozpoznawalnością na prawie całym świecie, a co za tym idzie potężnymi zarobkami i życiem na wysokim poziomie, nieszczęścia również ich dotykają, o czym przekonuje się ostatnio Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przed kilkoma miesiącami przeżył ogromny cios, kiedy musiał pożegnać jedno ze swoich dzieci. To, jak się okazuje, miało odcisnąć ogromne piętno na piłkarzu Manchesteru United. Okazuje się bowiem, że Portugalczyka ma zmagać się z potworną chorobą, jaką jest depresja. 

Szokujące doniesienia o Cristiano Ronaldo! Portugalczyk cierpi na depresję? 

W ostatnich godzinach media obiegła informacja, że z "CR7" spotkał się Jordan Peterson, czyli jeden z najsłynniejszych psychologów na świecie, którego fanem jest Portugalczyk. O ile Kanadyjczyk ujawnił, że do takiego spotkania faktycznie doszło, to nie chciał ujawnić, o czym dokładnie rozmawiał z Ronaldo, nie licząc kilku ogólników. To, w połączeniu z faktem, że w ostatnim czasie piłkarz sporo przeszedł zrodziło wiele przypuszczeń o depresji Portugalczyka. 

Wstrząsające wieści o stanie zdrowia Cristiano Ronaldo! Zmaga się ze straszną chorobą, w życiu Portugalczyka rozgrywa kolejny się dramat

Po ostatnim meczu reprezentacji Portugalii, siostra Cristiano Ronaldo musiała stawać w obronie piłkarza, co potwierdza tylko, że zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym nic nie układa się po myśli Portugalczyka. Hiszpańska "Marca" dotarła do informacji, według których Ronaldo faktycznie cierpi na depresję, a spotkanie z Petersonem miało być zwróceniem się do profesjonalisty o pomoc. Spotkanie "CR7" i psychologa trwało bowiem ponad dwie godziny. 

Zobaczcie dom Cristiano Ronaldo, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze