Czesław Michniewicz: wyciekł tajny plan na Polska - Meksyk?

i

Autor: AP PHOTO / Zrzut ekranu Twitter Czesław Michniewicz: wyciekł tajny plan na Polska - Meksyk?

Ogromna wtopa?!

Wyciekł tajny plan Czesława Michniewicza na Polska - Meksyk?! Ta wtopa może pokrzyżować plany

2022-11-22 7:31

Czesław Michniewicz przygotowywał się wiele tygodni do tego meczu. Czy przed Polska - Meksyk nagle przez pomyłkę wyciekł tajny plan naszego selekcjonera? Niepokojące pogłoski pojawiły się późnym poniedziałkowym wieczorem. Wszystko po materiale "Łączy Nas Piłka", który szybko znikął z mediów społecznościowych. W internecie nic nie ginie!

Czy ta wtopa pokrzyżuje plany reprezentacji Polski na mundial? Dzień przed meczem Polska - Meksyk w internecie pojawiły się zrzuty ekranu z "Łączy Nas Piłka". Na tablicy dość niewyraźnie, ale można było zobaczyć skład naszej kadry. Niewykluczone, że wyciekł tajny plan selekcjonera Czesława Michniewicza na mecz otwarcia mistrzostw świata. To byłaby fatalna wiadmość. Chyba, że... jest to jedynie zasłona dymna!

Polska - Meksyk: Wyciekł tajny plan Czesława Michniewicza

W mediach społecznościowych momentalnie pojawiły się zrzuty ekranu z nowego odcinka "Łączy Nas Piłka". Codzienne vlogi są uwielbiane przez kibiców. Poniedziałkowy materiał szybko został usunięty z internetu. Wszystko za sprawą wycieku analizy Czesława Michniewicza. Na tablicy, którą można było dostrzec pojawił się skład.

Skład na Polska - Meksyk. Taką jedenastkę typuje Maciej Szczęsny. Jedno zaskoczenie?

Choć nie widać nazwisk, to kibice założyli, że to skład na Polska - Meksyk. Podejrzewano, że Biało-czerwoni będą grali trójką defensorów. Z tablicy wynikałoby jednak, że Michniewicz potajemnie planował występ z czwórką obrońców. Czy to rzeczywiście wyciek składu, czy może zasłona dymna?

Kiedy mecz Polska - Meksyk?

Mecz Polska - Meksyk zaplanowany jest na wtorek 22 listopada i rozpocznie się o godzinie 17:00. TRANSMISJA NA ŻYWO TV z meczu Polska - Meksyk prowadzona będzie przez stacje TVP 1 oraz TVP Sport. Kibice będą mogli oglądać mecz Polska - Meksyk również live online, za pośrednictwem platformy TVP Sport. Ponadto, na portalu sport.se.pl prowadzona będzie RELACJA NA ŻYWO z meczu Polska - Meksyk. Zapraszamy!

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze

Komentujemy mecz Polska Meksyk. 

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze