Polska - Chile, Maciej Szczęsny

i

Autor: Cyfrasport/PIOTR GRZYBOWSKI/SE Polska - Chile, Maciej Szczęsny

Polacy zaczynają mundial

Skład na Polska - Meksyk. Taką jedenastkę typuje Maciej Szczęsny. Jedno zaskoczenie?

2022-11-22 6:45

22 listopada odbędzie się mecz Polska - Meksyk. Cały kraj czeka na początek mistrzostw świata w wykonaniu Biało-czerwonych. Podopieczni Czesława Michniewicza otworzą mundial w Katarze od wymagającego meczu. Kibice myślą, jaki skład na Polska - Meksyk wystawi nasz selekcjoner. Swoje typy ma także ekspert programu "Katar Express" Maciej Szczęsny. W jego jedenastce znajduje się jedno drobne zaskoczenie.

Polska - Meksyk już dziś! 22 listopada najlepsi polscy piłkarze mają rozpocząć mistrzostwa świata w Katarze. Emocje sięgają zenitu! Poważne analizy, rozmowy i dyskusje zejdą na bok. Cała Polska będzie mocno trzymać kciuki za Roberta Lewandowskiego i spółkę, by ci w końcu wygrali mecz otwarcia i powalczyli o wyjście z grupy. Nie jest to misja niemożliwa do zrealizowania! Ekipa Czesława Michniewicza zagra z zespołem z Ameryki Południowej. Nikt nie ukrywa, że mecz Polska - Meksyk będzie najważniejszym na tym mundialu!

Meksykanie bezlitośnie ocenili Polaków. Walnęli prosto z mostu, nie zostawili żadnych złudzeń

Polska - Meksyk: Skład Macieja Szczęsnego

Maciej Szczęsny to ekspert "Super Expressu" na piłkarskie mistrzostwa świata. Regularnie pojawia się w programie "Katar Express", w którym razem z Janem Tomaszewskim i dziennikarzami Sport.se.pl dyskutuje na temat mundialu. Przed meczem Polska - Meksyk podzielił się z nami swoim składem.

Jerzy Brzęczek pojawił się na treningu reprezentacji Polski i został wyproszony! Były selekcjoner nie miał nic do powiedzenia

Można dostrzec w nim jedno zaskoczenie. Szczęsny na Polska - Meksyk wystawiłby w składzie Jakuba Kamińskiego. Dla wielu kibiców byłoby to zaskoczenie. W oczy bije brak Sebastiana Szymańskiego. Skąd taka decyzja? Oglądajcie Katar Express 22 listopada o 10:00.

Skład na Polska - Meksyk wg Macieja Szczęsnego: Szczęsny - Bednarek, Glik, Kiwior - Cash, Krychowiak, Bielik, Zalewski - Zieliński, Kamiński - Lewandowski

Okropna kontuzja podczas Anglia - Iran. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Katarscy SZEJKOWIE wściekli na swoich piłkarzy! "Nie jest dobrze..."

Komentujemy mecz Polska Meksyk!

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze