Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach

i

Autor: Twitter Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach

MŚ w Katarze

Wyszło na jaw, co zjadł Cristiano Ronaldo "ze swoich majtek"! Media rozwiały wszelkie wątpliwości, zagadka Portugalczyka rozwiązana

2022-11-26 10:42

Podczas mistrzostw świata w Katarze już wszystkie drużyny rozegrały swoje pierwsze mecze. W grupie A zespoły są już po drugiej kolejce, po której wiadomo, że gospodarze turnieju na pewno nie awansują do kolejnej fazy. Nie zabrakło występów wielkich gwiazd jak: Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo. Portugalczyk podczas spotkania z Ghaną został podejrzany o zachowanie podobne do Joachima Loewa. Media rozwiały wątpliwości.

Cristiano Ronaldo zaraz przed turniejem w Katarze był na ustach wszystkich kibiców Manchesteru United. Portugalczyk podczas wywiadu z Piersem Morganem wypowiedział się niechlubnie na sytuację w klubie, a także nie krył niezadowolenia ze współpracy z teraźniejszym trenerem Erikiem ten Hagiem. Reakcja była niemal natychmiastowa i 37-latek po zakończonych mistrzostwach świata nie ma powrotu na Old Trafford. Kontrakt pomiędzy "Czerwonymi Diabłami", a były piłkarzem m.in. Realu Madryt ma zostać rozwiązany za porozumieniem stron. Dla Ronaldo sytuacja nie jest teraz ważna przez fakt trwającego mundialu. Ronaldo chce w Katarze się pokazać z jak najlepszej strony, bardzo możliwe, że jest to ostatni turniej tej rangi w karierze "CR7", ponieważ za cztery lata Portugalczyk będzie miał 41 lat, co może się wiązać z zakończeniem kariery.

Media rozwiązały zagadkę! Wiadomo, czego szukał Ronaldo w spodenkach

Ronaldo zapisał kolejny rekord, jako pierwszy piłkarz wpisywał się na listę strzelców w pięciu turniejach mistrzostw świata. Portugalczyk pewnie wykonał jedenastkę, którą sam wywalczył, a jego drużyna wygrała z Ghaną 3:2. Kamery pokazały, jak 37-latek podczas spotkania sięgnął ręką do spodenek, co było od razu skojarzone z zachowanie Joachima Loewa, który często to robił na ławce trenerskiej reprezentacji Niemiec. Jak poinformował dziennik "Marca", lider swojej kadry miał sięgnąć do wewnętrznej kieszonki, aby wyciągnąć gumę do żucia. 

Przed podopiecznymi Fernando Santosa jeszcze dwa spotkania w fazie grupowej: 28 listopada z Urugwajem oraz 2 grudnia z Koreą Południową.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Test NAJTAŃSZEJ restauracji w Katarze! Czy warto RYZYKOWAĆ?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze