Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Mundial 2022

Z kim zagra Polska w 1/8 finału, jeśli awansuje? Scenariusze. Kiedy Polska zagrałaby w 1/8 finału? DATA, RYWAL

2022-11-30 18:55

Kiedy i z kim zagra Polska w 1/8 finału, jeśli awansuje? Potencjalny rywal Polski w 1/8 finału. Z kim zagramy, jeśli awansujemy - scenariusz awansu Polski. Kiedy zagrałaby Polska w 1/8 finału? Data i rywal Polski w 1/8 finału w przypadku awansu. Reprezentacja Polski już wie, z kim zagra w fazie pucharowej mundialu w przypadku korzystnych wyników. Przedstawiamy scenariusze w poniższym artykule. Które miejsce bardziej opłaca się zająć? Kiedy Polska zagrałaby w 1/8 finału? DATA, RYWAL

Mundial 2022: Z kim zagra Polska w 1/8 finału, jeśli awansuje? Rywal, data

Reprezentacja Polski stoi przed szansą na pierwszy w XXI wieku awans do fazy pucharowej mistrzostw świata. Biało-czerwoni podczas meczu Polska – Argentyna grają o zapisanie się na kartach współczesnej historii futbolu w naszym kraju. W przypadku wyjścia z grupy – jedni i drudzy zmierzą się z zespołami z grupy D. Podopieczni Czesława Michniewicza zaczęli mundial od bezbramkowego remisu z Meksykiem. Kolejne spotkanie zagrali z Arabią Saudyjską i wygrali 2:0. „Albicelestes” niespodziewanie polegli z Arabią Saudyjską 1:2, a następnie wygrali z Meksykiem 2:0.

Jan Tomaszewski na gorąco po meczu Polska - Argentyna. Oglądaj transmisję na żywo!

Rywalizacja w grupie D rozstrzygnęła się tuż przed ostatnimi spotkaniami grupy C. 30 listopada o godzinie 20:00 na boisko wybiegają piłkarze Polska – Argentyna i Arabia Saudyjska – Meksyk. W naszej grupie przed meczami trzeciej kolejki możliwe było dosłownie wszystko, nawet awans „El Tri”.

Polska – Argentyna: Rywal Polski w 1/8 finału po potencjalnym awansie

Jeśli Polska utrzyma pierwsze miejsce w grupie C, zmierzy się z drugim zespołem grupy D. Po wygranej z Danią to miejsce zajęła Australia. W przypadku wylądowania za plecami jednego z naszych rywali, zagramy z „Trójkolorowymi”, obrońcami tytułu mistrzów świata Francuzami.

Kiedy mecze 1/8 finału mistrzostw świata? Zwycięzca grupy C zagra z Australią 3 grudnia o godzinie 20:00. Drugie miejsce i mecz z Francją to rywalizacja 4 grudnia o 16:00.

Co musi się stać, żeby Polska wyszła z grupy. Mundial 2022 Scenariusze awansu 30.11.2022

Najlepsze memy po meczu Polska - Argentyna!

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze